Tajemnice Saint Tropez

5/10

Fabuła

“Złote tajemnice Saint Tropez” to pełna humoru i zwrotów akcji komedia kryminalna, która przenosi nas do luksusowej rezydencji miliardera Tranchanta i jego żony Eliane. Każdego lata para ta gromadzi najbardziej wpływowych gości z całego kraju, jednak tym razem ich spokojne wakacje zostają zakłócone przez tajemniczy wypadek samochodowy oraz groźby szantażysty.

Aby rozwiązać zagadkę i złapać przestępcę, Tranchant wynajmuje prywatnego detektywa. Niestety, w sezonie urlopowym dostępny jest tylko arogancki i skrajnie niekompetentny Boullin. Detektyw postanawia podszyć się pod nowo zatrudnionego lokaja bogaczy, aby zbliżyć się do podejrzanych.

Jednak plan detektywa szybko przeradza się w totalny chaos. Jego niezdarność i nieprzewidywalne zachowanie sprawiają, że celebryci zaczynają tracić cierpliwość, a Saint-Tropez staje się areną szalonych wydarzeń. Czy detektyw zdoła rozwiązać zagadkę i przywrócić spokój w nadmorskiej willi? Przekonaj się sam, oglądając “Złote tajemnice Saint Tropez”!

Cały film „Tajemnice Saint Tropez” online

Premiera filmu “Tajemnice Saint Tropez” odbyła się już 14 lipca 2021 roku. Film został wyreżyserowany wyłącznie przez Nicolasa Benamou. Oryginalny tytuł produkcji brzmi “Mystère à Saint-Tropez”. Jest to komedia kryminalna, która powstała we Francji. Scenariusz filmu został napisany przez Jean-François Halina i Christiana Claviera. Czas trwania filmu wynosi 90 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 20 listopada 2023 roku, możemy stwierdzić, że premiera filmu “Tajemnice Saint Tropez” miała miejsce już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Tajemnice Saint Tropez” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+.

Film można oglądać na platformie Amazon Prime Video, która słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych.

Film można oglądać na platformie Play Now, która oferuje dostęp do różnorodnych treści wideo, w tym filmów, seriali i programów telewizyjnych.

Film można oglądać na platformie Rakuten TV, która jest znana z bogatej oferty filmowej oraz możliwości wynajmu lub zakupu filmów.

Film można oglądać na platformie Chili, która specjalizuje się w oferowaniu filmów do wypożyczenia lub zakupu, zarówno najnowszych produkcji, jak i klasyków.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!