Szpak

6.5/10

Fabuła

Po utracie bliskiej osoby, spokojny dom Lilly zostaje zaatakowany przez nieustępliwego Szpaka. Ten zadziorny ptak dręczy i atakuje smutną Lilly. W trakcie próby pozbycia się Szpaka, Lilly odkrywa na nowo swoją wolę do życia oraz zdolność do miłości. Film “Szpak” to poruszająca podróż, która pokaże nam, jak nawet w najtrudniejszych chwilach możemy odnaleźć siłę i odzyskać wiarę w miłość.

Cały film „Szpak” online

Premiera filmu “Szpak”, w reżyserii Theodora Melfiego, odbyła się już 12 września 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “The Starling”, a jest to dramat o czasie trwania 103 minut. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz został napisany przez Matta Harrisa.

Gdzie oglądać „Szpak” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które zdobyły wiele nagród. Serwis ten oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, wysoką jakość transmisji i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!