Szef roku

6.7/10

Fabuła

W filmie “Szef roku” poznajemy Blanco, charyzmatycznego właściciela rodzinnej fabryki, który jest gotów sięgnąć po wszystko, aby zdobyć lokalną nagrodę dla najlepszego biznesu. Jednak jego dążenie do doskonałości zostaje zakłócone przez nieprzewidywalne zachowanie zwolnionego pracownika, kierownika cierpiącego na depresję oraz zakochanej stażystki. To dopiero początek problemów! Aby osiągnąć swój cel, bezwzględny “dobry szef” wkracza w prywatne życie swoich pracowników i przekracza wszelkie granice, nieświadomie wywołując łańcuchową reakcję o niewyobrażalnych konsekwencjach. “Szef Roku” to nie tylko przenikliwe studium charakterów, ale także satyra społeczna na środowisko pracy, przepełniona kąśliwym humorem.

Cały film „Szef roku” online

Premiera filmu “Szef roku”, wyreżyserowanego przez Fernando León de Aranoa, odbyła się już 20 września 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to ‘El buen patrón’, a jest on zarówno dramatem, jak i komedią. Film został wyprodukowany w Hiszpanii, a jego scenariusz został napisany przez tego samego reżysera. Czas trwania filmu wynosi 120 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 11 września 2023 roku, premiera filmu “Szef roku” miała miejsce już dawno temu, ponad dwa lata temu.

Gdzie oglądać „Szef roku” online?

Film można oglądać na następujących platformach:

1. Canal + – Serwis VOD Canal + słynie z bogatej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji, seriali oraz programów sportowych.

2. Player+ – Serwis VOD Player+ oferuje szeroki wybór filmów, seriali, programów telewizyjnych oraz transmisji sportowych. Jest znany z wysokiej jakości treści i intuicyjnego interfejsu.

3. TVP – Telewizja Polska udostępnia swoje filmy i seriale na platformie VOD TVP. Serwis ten jest znany z dostarczania treści publicznej telewizji polskiej.

4. Play Now – Play Now to platforma VOD oferowana przez operatora telekomunikacyjnego Play. Znajdują się tam filmy, seriale oraz programy telewizyjne.

5. Polsat – Polsat VOD to serwis, w którym można znaleźć filmy, seriale i programy emitowane na antenie stacji Polsat. Jest popularny ze względu na dostępność najnowszych produkcji.

6. Nowe Horyzonty VOD – Serwis VOD Nowe Horyzonty oferuje szeroki wybór filmów artystycznych, niezależnych i festiwalowych. Jest znany z promowania kina niekonwencjonalnego i eksperymentalnego.

7. Kino pod Baranami – Kino pod Baranami to platforma VOD, na której można oglądać filmy arthouse, klasyki kina oraz produkcje niezależne. Jest popularne wśród miłośników kina artystycznego.

8. Moje Ekino – Moje Ekino to serwis VOD, który oferuje różnorodne filmy i seriale z różnych gatunków. Jest znany z dużej biblioteki filmowej i możliwości personalizacji treści.

9. Cineman – Cineman to platforma VOD, na której można znaleźć szeroki wybór filmów i seriali. Serwis ten jest popularny ze względu na swoją prostotę i intuicyjny interfejs.

10. VOD Warszawa – VOD Warszawa to serwis, w którym można oglądać filmy i seriale związane z Warszawą oraz polskim kinem. Jest znany z promowania lokalnych produkcji.

11. Rakuten – Rakuten TV to platforma VOD oferująca filmy, seriale oraz programy telewizyjne. Serwis ten jest znany z wysokiej jakości treści i możliwości wynajmu lub zakupu filmów.

12. Chili – Chili to serwis VOD, w którym można oglądać filmy i seriale z różnych gatunków. Jest popularny ze względu na swoją elastyczną formułę subskrypcji oraz dostępność najnowszych produkcji.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!