Szczęścia chodzą parami

5.2/10

Fabuła

W filmie “Szczęścia chodzą parami” Malwina, utalentowana projektantka samochodów, spotyka Brunona – znanego terapeutę par. Choć Bruno potrafi naprawić każdy związek, to jego własne historie miłosne są pełne dramatycznych katastrof. Mimo to, Malwina zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia, nieświadoma ryzyka, jakie to niesie. Niestety, na jej życie spada seria niefortunnych zdarzeń, które wydają się być spowodowane obecnością Brunona. Jednak Bruno nie zamierza się poddać i postanawia odkryć przyczynę swoich sercowych porażek, aby uratować miłość swojego życia. Czy uda mu się to bez odrobiny szczęścia? Przekonaj się oglądając “Szczęścia chodzą parami” – pełną humoru i romantyzmu historię o poszukiwaniu prawdziwej miłości i przezwyciężaniu przeciwności losu.

Cały film „Szczęścia chodzą parami” online

Premiera filmu “Szczęścia chodzą parami” odbyła się już 2 września 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Bartosza Prokopowicza i należy do gatunku komedii romantycznej. Został wyprodukowany w Polsce, a scenariusz napisali Wojciech Saramonowicz i Hanna Węsierska. Czas trwania filmu wynosi 100 minut.

Dzisiejsza data to 8 października 2023 roku, więc premiera filmu “Szczęścia chodzą parami” odbyła się już ponad rok temu. Film cieszył się dużym zainteresowaniem widzów, którzy mogli delektować się historią pełną humoru i romantyzmu przez 100 minut. Reżyser Bartosz Prokopowicz z pewnością stworzył niezapomniane doświadczenie filmowe, które przyciągnęło uwagę polskiej publiczności. Scenariusz autorstwa Wojciecha Saramonowicza i Hanny Węsierskiej zapewnił doskonałą fabułę, która skradła serca widzów. “Szczęścia chodzą parami” to film, który na stałe wpisał się w polską kinematografię i z pewnością będzie wspominany przez wiele lat.

Gdzie oglądać „Szczęścia chodzą parami” online?

Film można oglądać w serwisach VOD takich jak Canal+, Player+ oraz Polsat.

Canal+ to znany serwis VOD, który słynie z bogatej oferty filmowej, w tym ekskluzywnych produkcji i najnowszych premier.

Player+ to platforma VOD oferowana przez Grupę TVN, która umożliwia dostęp do szerokiej gamy filmów, seriali oraz programów telewizyjnych.

Polsat również posiada swój serwis VOD, gdzie można znaleźć wiele filmów, seriali oraz programów emitowanych na antenie stacji Polsat.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!