Szalony świat Louisa Waina

6.6/10

Fabuła

“Kocia ekstrawagancja Louisa Waina”

W filmie “Kocia ekstrawagancja Louisa Waina” poznajemy ekscentrycznego rysownika Louisa Waina, który walczy o przetrwanie, żyjąc w ciasnym domu z matką i pięcioma siostrami. Sytuacja zmienia się, gdy do rodziny dołącza guwernantka Emily, która nie tylko ratuje ich z finansowych tarapatów, ale także zdobywa serce artysty. Ich miłość staje się inspiracją dla Louisa, który tworzy niezwykłe obrazy przedstawiające koty.

Niestety, ich szczęście zostaje zakłócone przez skandal obyczajowy, który zmusza ich do opuszczenia miasta. Na odległej prowincji Emily zachorowuje, a Louis szuka ukojenia w sztuce. Jego kocie obrazy stają się hitem w Anglii, wywołując prawdziwe szaleństwo wśród miłośników kotów. Nagle Louis staje się sławny i popularny, czego nie był w stanie przewidzieć.

Czy Louis poradzi sobie z presją sławy i popularności? Czy jego geniusz ma również swoją ciemną stronę? Jakie wyzwania przyniesie mu los? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w filmie “Kocia ekstrawagancja Louisa Waina”, który przenosi nas w świat artystycznego geniuszu i walki z własnymi demonami.

Cały film „Szalony świat Louisa Waina” online

Premiera filmu “Szalony świat Louisa Waina” odbyła się już 2 września 2021 roku. Film został wyreżyserowany wyłącznie przez Willa Sharpe’a. Oryginalny tytuł produkcji brzmi “The Electrical Life of Louis Wain”. Jest to biograficzny film, który powstał w Wielkiej Brytanii. Scenariusz został napisany przez Willa Sharpe’a oraz Simona Stephensona. Czas trwania filmu wynosi 111 minut.

Gdzie oglądać „Szalony świat Louisa Waina” online?

Film można oglądać na następujących platformach:

1. Canal + – Serwis Canal + to popularny polski serwis vod, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Słynie z wysokiej jakości treści oraz ekskluzywnych produkcji.

2. Canal + Premiery – Jest to dodatkowy serwis vod dostępny dla abonentów Canal +, który specjalizuje się w premierowych filmach. Można tam znaleźć najnowsze produkcje kinowe.

3. Play Now – Play Now to platforma vod oferowana przez operatora telekomunikacyjnego Play. Znajdują się tam filmy, seriale oraz programy telewizyjne. Serwis słynie z dużej biblioteki treści oraz możliwości oglądania na różnych urządzeniach.

4. Kino pod Baranami – Kino pod Baranami to popularne krakowskie kino, które w czasie pandemii udostępniło swoje filmy online. Można je obejrzeć na ich dedykowanej stronie internetowej.

5. Rakuten – Rakuten to międzynarodowy serwis vod, który oferuje filmy i seriale z różnych krajów. Słynie z bogatej biblioteki treści oraz możliwości oglądania na wielu urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!