Święta u Christmasów

4.4/10

Fabuła

Film “Święta u Christmasów” to wzruszająca opowieść o czterech siostrach, które ponownie spotykają się na święta Bożego Narodzenia w rezydencji w Yorkshire. W trakcie tych magicznych dni, nieporozumienia odsłaniają długo skrywany sekret, który rozdzielił ich rodzinę wiele lat temu. Przeplatając wspomnienia z teraźniejszością, bohaterki muszą zmierzyć się z przeszłością i odnaleźć drogę do pojednania. Film porusza uniwersalne tematy miłości, rodzinnych więzi i przebaczenia, przypominając nam o sile świąt i możliwości naprawy relacji. “Święta u Christmasów” to produkcja, która porusza serca widzów i daje nadzieję na nowy początek.

Cały film „Święta u Christmasów” online

Premiera filmu “Święta u Christmasów”, którego reżyserami są Mick Davis i Philippe Martinez, odbyła się już 7 listopada 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Father Christmas Is Back”. Jest to komedia świąteczna o czasie trwania 105 minut. Film został wyprodukowany w Wielkiej Brytanii, a scenariusz napisali Hannah Davis i David Conolly.

Dzisiejsza data to 26 września 2023 roku, więc premiera filmu “Święta u Christmasów” odbyła się już w przeszłości. Film ten zapewne cieszył widzów swoją humorystyczną fabułą i świątecznym klimatem. Reżyserzy Mick Davis i Philippe Martinez z pewnością starali się stworzyć produkcję, która wprowadzi widzów w świąteczny nastrój.

“Święta u Christmasów” to idealna propozycja dla miłośników komedii i filmów świątecznych. Jego premiera w 2021 roku przyciągnęła uwagę widzów, którzy mogli delektować się historią opowiedzianą przez Hannah Davis i Davida Conolly’ego. Teraz, będąc w roku 2023, możemy jedynie wspominać tę premierę i cieszyć się tym, że mieliśmy okazję zobaczyć ten film wcześniej.

Gdzie oglądać „Święta u Christmasów” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych, które są dostępne dla subskrybentów w dowolnym czasie i miejscu.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!