Sundown

6.3/10

Fabuła

“Sundown” to film, który przenosi nas do słynnego meksykańskiego kurortu, gdzie Alice (Charlotte Gainsbourg) i Neil (Tim Roth) spędzają wymarzone wakacje. Jednak ich sielanka zostaje przerwana przez niespodziewany telefon, który zmusza ich do zmiany planów. To wydarzenie stawia Neila w trudnej sytuacji, gdy pojawia się pokusa całkowitej zmiany swojego życia.

Film porusza ważne tematy luksusu i nędzy, przywilejów i ich braku, pełni życia i jego zachodu. “Sundown” zadaje pytania o to, co naprawdę sprawia, że jesteśmy szczęśliwi. Czy są to pieniądze? Miłość? Więzi? A może brak tych wszystkich rzeczy?

Przeplatając emocje, piękne krajobrazy Meksyku i głębokie refleksje, “Sundown” zapewnia niezapomniane doświadczenie kinowe. Film skłania do zastanowienia się nad własnym życiem i wartościami, które naprawdę są istotne dla naszego szczęścia.

Cały film „Sundown” online

Premiera filmu “Sundown” odbyła się już 4 września 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Michela Franco, który jest jedynym reżyserem produkcji. “Sundown” to dramat o czasie trwania 82 minut. Scenariusz filmu również został napisany przez Michela Franco. Produkcja filmu odbyła się we współpracy trzech krajów: Meksyku, Francji i Szwecji. Mimo że dzisiejsza data to 20 września 2023 roku, premiera filmu “Sundown” miała miejsce już w przeszłości, co oznacza, że jest on dostępny dla widzów od pewnego czasu.

Gdzie oglądać „Sundown” online?

Film można oglądać w serwisie VOD Moje Ekino. Ten serwis słynie z szerokiej biblioteki filmowej, w której można znaleźć zarówno najnowsze produkcje, jak i klasyki kina.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!