Summer of Soul

7.4/10

Fabuła

“Letnie lato 1969 roku” to poruszający film dokumentalny, który przenosi nas w czasie do niezwykłego Festiwalu Kultury Harlemu. Wydarzenie to, które odbyło się zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od słynnego Woodstock, zostało zapomniane na długie lata, aż do teraz. Ahmir “Questlove” Thompson, debiutujący jako reżyser filmowy, przywraca pamięć o tym niezwykłym festiwalu, który stał się symbolem czarnej historii, kultury i mody. “Summer of Soul” to nie tylko film muzyczny i dokumentalny, ale także potężne świadectwo o uzdrawiającej mocy muzyki, która jest tak bardzo potrzebna w trudnych czasach – zarówno w przeszłości, jak i dzisiaj. W filmie zobaczymy niepublikowane wcześniej występy takich legend jak Stevie Wonder, Nina Simone, Sly & the Family Stone, Gladys Knight & the Pips, Mahalia Jackson, B.B. King, The 5th Dimension i wielu innych. To niepowtarzalna okazja, by przenieść się w czasie i doświadczyć magii tego wyjątkowego festiwalu.

Cały film „Summer of Soul” online

Dzisiejsza data to 26.11.2023, a więc jesteśmy już po premierze filmu “Summer of Soul”. Film ten został wyreżyserowany przez Questlove’a i miał swoją premierę 29 stycznia 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to ‘Summer of Soul (…Or, When the Revolution Could Not Be Televised)’. Jest to dokumentalny film, który został wyprodukowany w USA. Czas trwania tego fascynującego dzieła wynosi 117 minut. Premiera filmu odbyła się już jakiś czas temu, ale nadal można cieszyć się jego treścią i przekazem.

Gdzie oglądać „Summer of Soul” online?

Film można oglądać w następujących miejscach:

1. Canal + – Serwis Canal + to popularny polski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Słynie z wysokiej jakości treści oraz ekskluzywnych produkcji.

2. Canal + Premiery – Jest to dodatkowy serwis VOD oferowany przez Canal +, który skupia się głównie na premierowych filmach. Użytkownicy mogą tutaj oglądać najnowsze produkcje kinowe.

3. Player+ – Player+ to polski serwis VOD, który oferuje bogatą bibliotekę filmów, seriali i programów telewizyjnych. Słynie z dużej ilości polskich produkcji oraz możliwości oglądania materiałów na żywo.

4. iTunes – iTunes to popularny serwis VOD stworzony przez firmę Apple. Oprócz muzyki, użytkownicy mogą tutaj również kupować lub wypożyczać filmy i seriale. Słynie z intuicyjnego interfejsu oraz szerokiego wyboru treści.

5. Rakuten – Rakuten TV to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje filmy i seriale w formacie cyfrowym. Słynie z dużej biblioteki filmowej oraz możliwości oglądania treści na różnych urządzeniach.

Wszystkie wymienione serwisy VOD umożliwiają oglądanie filmów w wygodny sposób, zgodnie z preferencjami użytkownika.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!