Śubuk

6.9/10

Fabuła

“Śubuk” to poruszający film oparty na prawdziwej historii, która rozgrywa się w Polsce lat 90. Główną bohaterką jest Maryśka, młoda kobieta, która decyduje się urodzić dziecko pomimo trudnej sytuacji materialnej i braku wsparcia ze strony ojca. Jej syn okazuje się być autystyczny, co stawia przed nią wiele trudności i wyzwań.

Maryśka nie poddaje się jednak i postanawia dowiedzieć się jak najwięcej o autyzmie oraz zrobić wszystko, aby jej syn mógł podjąć normalną edukację. W tym celu rzuca wyzwanie służbie zdrowia i polskiemu systemowi oświaty, które nie są przygotowane na takie przypadki. Spotyka inne matki w podobnej sytuacji, które również są ignorowane przez system i razem podejmują walkę o społeczną akceptację i zrozumienie dla swoich dzieci.

Film “Śubuk” porusza ważne tematy społeczne i edukacyjne, ukazując trudności, z jakimi borykają się rodzice dzieci z autyzmem w Polsce. Przez historię Maryśki widzowie będą mieli okazję lepiej zrozumieć to zaburzenie oraz dostrzec potrzebę większej empatii i wsparcia dla osób autystycznych.

“Śubuk” to wzruszająca opowieść o determinacji, miłości matki do swojego dziecka i sile, jaką można znaleźć w sobie, aby zmieniać świat na lepsze. Film ten z pewnością poruszy serca widzów i skłoni do refleksji nad tym, jak ważne jest społeczne wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami.

Cały film „Śubuk” online

Premiera filmu “Śubuk” odbyła się już 12 września 2022 roku. Film ten został wyreżyserowany przez Jacka Lusińskiego, który jest jedynym reżyserem produkcji. “Śubuk” to dramat, który został wyprodukowany w Polsce. Scenariusz filmu został napisany przez Jacka Lusińskiego oraz Szymona Augustyniaka. Czas trwania tego filmu wynosi 112 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 3 października 2023 roku, można stwierdzić, że premiera filmu “Śubuk” odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Śubuk” online?

Film można oglądać na różnych platformach, takich jak Canal + Premiery, Player+, Play Now, polsat, Nowe Horyzonty VOD, Kino pod Baranami, Moje Ekino, katoflix oraz rakuten.

Canal + Premiery to serwis vod znany z szerokiej oferty filmów i seriali, w tym również premierowych produkcji.

Player+ to platforma streamingowa oferująca dostęp do różnorodnych treści, w tym filmów i seriali.

Play Now to usługa vod udostępniana przez operatora telekomunikacyjnego Play, gdzie można znaleźć wiele filmów do oglądania online.

Polsat to popularna stacja telewizyjna, która również udostępnia swoje filmy i programy w formie vod.

Nowe Horyzonty VOD to serwis skupiający się na niezależnym kinie i artystycznych produkcjach filmowych.

Kino pod Baranami to kino w Krakowie, które udostępnia swoje filmy również w formie vod.

Moje Ekino to serwis vod oferujący szeroki wybór filmów i seriali, w tym również produkcje polskie.

Katoflix to platforma streamingowa skupiająca się na filmach i serialach związanych z kulturą alternatywną.

Rakuten to międzynarodowy serwis vod, który oferuje różnorodne treści filmowe i telewizyjne.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!