Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta

6.7/10

Fabuła

Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta to pełen humoru i akcji film, który zabierze nas w niezwykłą przygodę z ulubionymi bohaterami Marvela. Star-Lord, Drax, Rocket, Mantis i Groot zapraszają nas do świata kosmicznych szaleństw i niezapomnianych chwil spędzonych razem. W tym zupełnie nowym, oryginalnym specjalnym odcinku stworzonym specjalnie dla platformy Disney+, czeka nas mnóstwo niespodzianek i emocji. Czy Strażnicy Galaktyki zdążą przygotować się na święta? Przekonaj się sam i dołącz do tej niezwykłej ekipy w ich najnowszej misji!

Cały film „Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta” online

Film “The Guardians of the Galaxy Holiday Special” został wyreżyserowany jedynie przez Jamesa Gunna. Jego premiera odbyła się 25 listopada 2022 roku. Jest to komediowo-akcji film świąteczny, wyprodukowany w USA. Scenariusz również został napisany przez Jamesa Gunna. Czas trwania filmu wynosi 45 minut.

Gdzie oglądać „Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, a konkretnie na serwisie Disney+. Disney+ jest znany z tego, że oferuje szeroki wybór filmów i seriali produkowanych przez Walt Disney Studios oraz innych wytwórni należących do Disneya, takich jak Marvel Studios, Pixar, Lucasfilm czy National Geographic. Serwis ten jest dedykowany głównie dla fanów animacji, filmów familijnych oraz produkcji związanych z superbohaterami.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!