Straceńcy

6.2/10

Fabuła

Film “Straceńcy” opowiada historię uzależnionej od narkotyków pary, która codziennie boryka się z własnym nałogiem na ulicach miasta. Pewnego dnia ich życie zmienia się, gdy nieznajomy mężczyzna oferuje im pomoc i leczenie w renomowanej klinice odwykowej w Los Angeles. Para postanawia skorzystać z tej szansy i rozpocząć terapię, jednak szybko odkrywają, że klinika prowadzona przez doktora White’a jest jedynie przykrywką dla nielegalnych eksperymentów na narkomanach. Główni bohaterowie, Wood i Vin, dostrzegają w jednym z pacjentów coś więcej niż tylko kolejnego królika doświadczalnego i proponują mu pracę rekrutera. Od tego momentu Utah, za zapewniony dach nad głową i dostęp do narkotyków, ma za zadanie szukać na ulicach podobnych do siebie straceńców, których zniknięcie nie będzie budziło podejrzeń. Film porusza temat uzależnienia od narkotyków oraz moralnych dylematów bohaterów, którzy muszą wybrać między własnym interesem a lojalnością wobec innych narkomanów. “Straceńcy” to pełna napięcia i emocji historia, która skłania do refleksji nad problemem uzależnień społecznych.

Cały film „Straceńcy” online

Premiera filmu “Straceńcy”, wyreżyserowanego przez Johna Swaba, odbyła się już 19 lutego 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Body Brokers”, a należy on do gatunku kryminalnego i thrillera. Produkcja pochodzi z USA, a sam scenariusz został napisany przez Johna Swaba. Film trwa 111 minut.

Dzisiejsza data to 9 listopada 2023 roku, więc premiera filmu “Straceńcy” miała miejsce już w przeszłości. W dniu premiery, czyli 19 lutego 2021 roku, widzowie mieli okazję zobaczyć ten kryminalny thriller o długości 111 minut. Reżyserem filmu jest jedynie John Swab, który również odpowiada za napisanie scenariusza. Produkcja pochodzi z USA i nosi oryginalny tytuł “Body Brokers”.

Gdzie oglądać „Straceńcy” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ VOD. Ten serwis VOD słynie z szerokiej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji, ekskluzywnych seriali oraz programów sportowych.

Natomiast filmy dostępne na antenie TVP można oglądać na platformie TVP VOD. Serwis ten oferuje różnorodne treści, w tym filmy fabularne, dokumentalne, seriale oraz programy publicystyczne i rozrywkowe.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!