Starzy ludzie

4.9/10

Fabuła

“Starzy ludzie” to film pełen napięcia i tajemnicy, który przenosi nas do odległego miasteczka, gdzie czas zdaje się zatrzymać. Ella, wraz z dziećmi, powraca do swojego rodzinnego miasta na ślub siostry. Jednak po latach nieobecności odkrywa, że miasteczko zamieszkuje głównie starsze pokolenie, które zostało zapomniane przez resztę świata. Sytuacja staje się jeszcze bardziej niepokojąca, gdy w noc ślubu miasteczko zostaje zaatakowane przez straszliwą burzę, a mieszkańcy lokalnego domu spokojnej starości zaczynają zachowywać się dziwnie. Dowodzeni przez olbrzymiego emeryta, brutalnie atakują młodych opiekunów. W wyniku przerwy w dostawie prądu, staruszkowie wyważają drzwi i uciekają w mroźną i deszczową noc. Wędrując przez miasteczko, zostają zwabieni tajemniczą muzyką do domu weselnego, gdzie Ella będzie musiała stanąć w obronie swojej rodziny. “Starzy ludzie” to film, który porusza temat starzenia się społeczeństwa i ukazuje siłę oraz determinację jednej kobiety w walce o przetrwanie swoich bliskich. Czy Ella zdoła ocalić swoją rodzinę przed starzejącymi się mieszkańcami miasteczka? Przekonaj się sam, oglądając ten niezwykły thriller.

Cały film „Starzy ludzie” online

Premiera filmu “Starzy ludzie”, wyreżyserowanego przez Andy’ego Fetschera, odbyła się już 8 września 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Old People”, a należy on do gatunku horroru. Produkcja pochodzi z Niemiec, a scenariusz został napisany również przez Andy’ego Fetschera. Czas trwania filmu wynosi 101 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 14 października 2023 roku, można stwierdzić, że premiera filmu odbyła się w przeszłości.

Gdzie oglądać „Starzy ludzie” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które zdobyły wiele nagród. Serwis ten oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, wysoką jakość transmisji i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!