Starcie

5.8/10

Fabuła

W filmie “Starcie” śledzimy niezwykłą historię odznaczonego żołnierza piechoty morskiej, który staje się ostatnią nadzieją dla swoich dwóch synków w obliczu pozaziemskiej inwazji. Podczas pełnej niebezpieczeństw podróży, bohaterowie napotykają coraz bardziej przerażające sytuacje, które zmuszają chłopców do pożegnania się z beztroskim dzieciństwem. W tym niesamowitym filmie o miłości, odwadze i poświęceniu, widzowie będą świadkami nie tylko walki o przetrwanie, ale także wzruszającej transformacji dwóch braci, którzy muszą dorosnąć w mgnieniu oka. “Starcie” to pełna emocji opowieść, która poruszy serca widzów i skłoni do refleksji nad wartością rodziny i siłą ludzkiego ducha w obliczu najtrudniejszych wyzwań.

Cały film „Starcie” online

Premiera filmu “Starcie”, wyreżyserowanego przez Michaela Pearce’a, odbyła się już 3 września 2021 roku. Oryginalnie film nosił tytuł “Encounter” i został wyprodukowany w USA. Jest to dramatyczny thriller o czasie trwania 108 minut. Scenariusz został napisany przez Michaela Pearce’a oraz Joe Bartona. Choć dzisiejsza data to 11 listopada 2023 roku, premiera tego filmu miała miejsce już w przeszłości, co oznacza, że jest on dostępny dla widzów od pewnego czasu.

Gdzie oglądać „Starcie” online?

Film można oglądać na platformie VOD, a jednym z popularnych serwisów tego typu jest Amazon Prime Video. Amazon Prime Video słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych, które są dostępne dla subskrybentów. Serwis oferuje również funkcje takie jak personalizowane rekomendacje, możliwość pobierania treści do oglądania offline oraz dostęp do dodatkowych usług, takich jak darmowa wysyłka zamówień na Amazonie.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!