Stara szkoła

5.5/10

Fabuła

W filmie “Stara szkoła” Colton Briggs (Nicolas Cage), legenda Dzikiego Zachodu, w końcu odnajduje spokój i cieszy się urokami życia rodzinnego. Jednak przeszłość nie daje mu spokoju, gdyż wrogowie z przeszłości zagrażają jego bliskim. W obliczu zagrożenia Colton nie wahając się ani chwili, sięga po broń, aby wymierzyć sprawiedliwość na swój własny sposób. Wyrusza na łowy, a towarzyszy mu jego najzdolniejsza uczennica – 12-letnia córka Brooke (Ryan Kiera Armstrong). Razem staną do walki, aby ochronić swoją rodzinę i pokonać bezlitosnych napastników. “Stara szkoła” to pełna akcji i emocji historia o odwadze, miłości rodzinnej i walce o sprawiedliwość.

Cały film „Stara szkoła” online

Premiera filmu “Stara szkoła”, wyreżyserowanego przez Bretta Donowho, odbyła się już 6 stycznia 2023 roku. Oryginalny tytuł filmu to “The Old Way”, a jest on westernem. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisał Carl W. Lucas. Jego czas trwania wynosi 91 minut.

Dzisiejsza data to 16 czerwca 2023 roku, więc premiera filmu “Stara szkoła” odbyła się już jakiś czas temu. Widzowie mieli okazję zobaczyć ten western na dużym ekranie i przenieść się w świat dawnych czasów. Reżyser Brett Donowho stworzył film, który zapewnia emocjonujące chwile i niezapomniane wrażenia. Scenariusz napisany przez Carla W. Lucasa pozwolił na stworzenie interesującej fabuły, która trzymała widzów w napięciu przez całe 91 minut trwania filmu.

Premiera “Starej szkoły” była wydarzeniem oczekiwanym przez fanów gatunku westernowego. Film został wyprodukowany w USA, co dodaje mu dodatkowego prestiżu i jakości. Teraz, po premierze, widzowie mają możliwość delektowania się tym dziełem sztuki filmowej w kinach lub w domowym zaciszu, korzystając z różnych platform streamingowych.

“Stara szkoła” to film, który przenosi nas w świat dawnych czasów, pełen przygód i niebezpieczeństw. Dzięki reżyserii Bretta Donowho i scenariuszowi Carla W. Lucasa, widzowie mogą poczuć się jak bohaterowie tamtych czasów, przechodząc przez różne emocje i doświadczając niezapomnianych momentów. Premiera filmu już się odbyła, ale jego wpływ na widzów pozostaje na długo w ich pamięci.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!