Spirala: Nowy rozdział serii „Piła”

5.1/10

Fabuła

W filmie “Spirala: Nowy rozdział serii ‘Piła’” detektyw Ezekiel “Zeke” Banks, dążący do wyjścia z cienia swojego słynnego ojca, legendarnego weterana wydziału zabójstw, staje przed szansą udowodnienia swojej wartości. Jego śledztwo w sprawie sadystycznych morderstw, które przypominają serię krwawych zbrodni sprzed lat, prowadzi go na ścieżkę niebezpiecznej gry. Nieświadomy intrygi, detektyw Banks zostaje wciągnięty w przemyślaną i wyszukaną pułapkę. Plan stworzony przez szalonego mordercę jest tak okrutny, że nawet doświadczeni policyjni weterani nie są w stanie sobie wyobrazić tego, co nadchodzi. Film “Spirala: Nowy rozdział serii ‘Piła’” to pełen napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji thriller, który zapewni widzom niezapomniane emocje.

Cały film „Spirala: Nowy rozdział serii „Piła”” online

Premiera filmu “Spirala: Nowy rozdział serii “Piła”” odbyła się już 12 maja 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Darrena Lynna Bousmana, który jest jedynym reżyserem produkcji. Oryginalny tytuł filmu to “Spiral: From the Book of Saw”. Jest to horror o czasie trwania 93 minut. Scenariusz został napisany przez Pete’a Goldfingera i Josh’a Stolberga. Film został wyprodukowany w USA.

Dzisiejsza data to 30 sierpnia 2023 roku, więc premiera filmu “Spirala: Nowy rozdział serii “Piła”” odbyła się już w przeszłości. Było to 12 maja 2021 roku. Film ten, będący horrorem, trwał 93 minuty. Reżyserem produkcji był Darren Lynn Bousman, a scenariusz napisali Pete Goldfinger i Josh Stolberg. “Spirala: From the Book of Saw” została wyprodukowana w USA.

Gdzie oglądać „Spirala: Nowy rozdział serii „Piła”” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+.

Filmy można również oglądać na serwisach VOD, takich jak Amazon Prime Video i Play Now. Amazon Prime Video słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych. Play Now natomiast oferuje dostęp do różnorodnych treści filmowych, w tym filmów kinowych i seriali.

Dodatkowo, film można znaleźć na platformie Cineman, która specjalizuje się w udostępnianiu filmów online.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!