Spencer

6.5/10

Fabuła

“Spencer” to poruszający film opowiadający historię księżnej Diany i jej walki o wolność i szczęście w królewskiej rodzinie. W trakcie świąt Bożego Narodzenia, które miały przynieść spokój, Diana odkrywa, że nie tylko musi stawić czoła plotkom o jej romansach i rozwodzie, ale także zmierzyć się z własnymi demonami. W atmosferze obfitości jedzenia i picia, strzelania i polowań, Diana musi znaleźć siłę, by przełamać swoje ograniczenia i odnaleźć swoją prawdziwą tożsamość. “Spencer” to film pełen emocji, który ukazuje nie tylko trudności życia wśród królewskiej rodziny, ale także siłę i determinację jednej kobiety, która postanawia walczyć o swoje szczęście.

Cały film „Spencer” online

Premiera filmu “Spencer” odbyła się 3 września 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Pabla Larraína i należy do gatunku biograficznego dramatu. Został wyprodukowany we współpracy Niemiec, Chile i USA. Scenariusz filmu został napisany przez Stevena Knighta. Czas trwania filmu wynosi 117 minut.

Dzisiejsza data to 30 lipca 2023 roku, więc premiera filmu “Spencer” odbyła się już jakiś czas temu. Film ten zapewne zdobył uznanie widzów i krytyków, biorąc pod uwagę jego interesujący gatunek oraz doświadczenie reżysera i scenarzysty. Jego trwające ponad dwie godziny przedstawienie biograficzne zapewne ukazało niezwykłe życie i historię postaci, której poświęcony jest film.

Gdzie oglądać „Spencer” online?

Film można oglądać na serwisach VOD takich jak Canal+, Player+, Polsat, Kino pod Baranami oraz Moje Ekino.

Canal+ to znany serwis VOD, który słynie z bogatej oferty filmowej, w tym ekskluzywnych produkcji i seriali.

Player+ to platforma VOD oferująca szeroki wybór filmów, seriali, programów telewizyjnych oraz transmisji sportowych.

Polsat to popularna stacja telewizyjna, która udostępnia swoje filmy i programy również na platformie VOD.

Kino pod Baranami to kino znajdujące się w Krakowie, które w czasie pandemii udostępnia filmy online na swojej stronie internetowej.

Moje Ekino to polski serwis VOD, który oferuje różnorodne filmy i seriale dostępne do oglądania online.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!