Smakosz: Odrodzenie

3.4/10

Fabuła

W filmie “Smakosz: Odrodzenie” Smakosz powraca, gotów zaspokoić swoje głodne pragnienia. Tym razem kultowa postać filmów grozy wyrusza na łowy na lokalnym festiwalu, który przyciąga setki dziwaków i miłośników tego gatunku. Laine, namówiona przez chłopaka, decyduje się wziąć udział w tym wydarzeniu. Jednak szybko okazuje się, że miasteczko skrywa niepokojący nastrój, a krążące legendy o Smakoszu stają się coraz bardziej przerażające.

Nasi bohaterowie nie zdają sobie jednak sprawy, że tragedia jest nieuchronna i wkrótce będą musieli stanąć oko w oko z wygłodniałą bestią. Czy będą mieli odwagę stawić czoła temu potworowi i ocalić siebie oraz innych przed jego żądzami? “Smakosz: Odrodzenie” to film pełen napięcia, grozy i nieprzewidywalnych zwrotów akcji, który zapewni widzom niezapomniane emocje i dreszczyk emocji.

Cały film „Smakosz: Odrodzenie” online

Premiera filmu “Smakosz: Odrodzenie”, wyreżyserowanego przez Tima Vuorensolę, odbyła się już 14 września 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Jeepers Creepers: Reborn”, a należy on do gatunku horroru. Produkcja filmu odbyła się we współpracy między Stanami Zjednoczonymi a Finlandią. Scenariusz został napisany przez Seana-Michaela Argo. Film trwa 88 minut. Mimo że dzisiejsza data to 28 października 2023 roku, premiera filmu już się odbyła w przeszłości, dając widzom możliwość przeżycia niezapomnianych chwil grozy i napięcia.

Gdzie oglądać „Smakosz: Odrodzenie” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ VOD, która jest znana z szerokiej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji. Natomiast serwis “cineman” oferuje możliwość oglądania filmów online, w tym również nowości kinowych. Natomiast “rakuten” to popularny serwis VOD, który słynie z bogatej biblioteki filmowej oraz dostępności różnorodnych treści, w tym filmów z różnych kategorii i gatunków.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!