Sing 2

7.4/10

Fabuła

W filmie “Sing 2” Buster i jego ekipa, która przekształciła teatr New Moon w niesamowite miejsce, marzą o debiucie swojego nowego spektaklu na scenie teatru Crystal w olśniewającym mieście Redshore. Jednakże, aby to osiągnąć, muszą przyciągnąć uwagę bezwzględnego Jimmy’ego Crystala, właściciela światowej sławy agencji Crystal Entertainment. W desperacji, Gunter wpada na genialny pomysł – zaprosić legendarnego rockowego lwa, Claya, do udziału w ich spektaklu. Jednakże, Clay od długiego czasu zamknął się przed światem po stracie żony. Buster wyrusza na poszukiwanie lwa i próbuje przekonać go do powrotu na scenę. W trakcie tej emocjonującej podróży, Buster odkrywa siłę muzyki, która potrafi leczyć nawet najbardziej złamane serce. Czy uda im się zrealizować swoje marzenia o wielkim sukcesie? Przekonaj się oglądając “Sing 2”.

Cały film „Sing 2” online

Premiera filmu “Sing 2” odbyła się już 14 listopada 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Gartha Jenningsa, który jest jedynym reżyserem produkcji. “Sing 2” to animowana komedia muzyczna o czasie trwania 110 minut. Scenariusz filmu również został napisany przez Gartha Jenningsa. Produkcja pochodzi z USA. Mimo że dzisiejsza data to 22 sierpnia 2023 roku, premiera filmu “Sing 2” miała miejsce już w przeszłości, co oznacza, że jest on dostępny dla widzów od pewnego czasu.

Gdzie oglądać „Sing 2” online?

Film można oglądać na różnych platformach, takich jak Canal+, Player+, Amazon, iTunes i Rakuten.

Canal+ to popularny serwis VOD, który słynie z szerokiej oferty filmowej, w tym najnowszych produkcji kinowych, kultowych klasyków oraz oryginalnych seriali.

Player+ to polska platforma VOD, która oferuje dostęp do bogatej biblioteki filmów i seriali, w tym polskich produkcji oraz treści ekskluzywnych.

Amazon Prime Video to globalna platforma VOD, która jest znana z różnorodnej oferty filmowej i serialowej, w tym oryginalnych produkcji Amazon Studios.

iTunes to popularny sklep internetowy firmy Apple, gdzie można kupować i wypożyczać filmy oraz seriale. Serwis ten jest znany z szerokiej gamy dostępnych tytułów.

Rakuten TV to międzynarodowa platforma VOD, która oferuje dostęp do filmów i seriali z różnych kategorii. Słynie z szerokiego wyboru treści oraz możliwości wynajmu lub zakupu filmów.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!