Sezon ślubów

5.9/10

Fabuła

Opis filmu “Sezon ślubów”:

Ashę (Pallavi Sharda) i Raviego (Suraj Sharma) nieustannie naciskają ich rodzice, aby znaleźli odpowiednich partnerów życiowych. Aby uniknąć nieustannego pytania o to, kiedy wreszcie się pobiorą, bohaterowie postanawiają udawać parę podczas sezonu ślubów.

W miarę upływu czasu, Asha i Ravi zaczynają odkrywać w sobie uczucia, które przekraczają granice ich początkowego planu. Jednak droga do prawdziwej miłości nie jest łatwa, gdyż muszą pogodzić swoje prawdziwe ja z oczekiwaniami rodziców.

“Sezon ślubów” to pełna humoru i wzruszeń historia o dwójce młodych ludzi, którzy próbują znaleźć swoje miejsce w tradycyjnym społeczeństwie. Czy Asha i Ravi będą w stanie odnaleźć szczęście, zachowując jednocześnie swoją tożsamość? Przekonaj się sam, jakie wyzwania czekają na nich w tej romantycznej komedii.

Cały film „Sezon ślubów” online

Premiera filmu “Sezon ślubów”, wyreżyserowanego przez Toma Deya, odbyła się już 4 sierpnia 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Wedding Season”, a jest to komedia romantyczna o czasie trwania 99 minut. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz został napisany przez Shiwani Srivastavę.

Gdzie oglądać „Sezon ślubów” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!