Ściema po polsku

3.6/10

Fabuła

“Ściema po polsku” to niezwykła komedia, która w zabawny sposób ukazuje absurdy polskiej branży filmowej. Głównymi bohaterami są nadgorliwy reżyser-samozwaniec oraz jego kompan, którzy marzą o sławie i bogactwie, choć nie mają pojęcia, jak to osiągnąć. Kiedy dołącza do nich trzeci, nieco naiwny biznesmen, postanawiają nakręcić film bez scenariusza, mając tylko jeden cel. Reżyser, który cierpi na rozdmuchane ego, zamiast skupić się na reżyserowaniu, próbuje przekonać ekipę, że jest drugim Quentinem Tarantino. Praca nad filmem staje się niekończącą się farsą, a sami filmowcy często zapominają o projekcie, skupiając się na płatnych castingach półnagich dziewczyn. Ich hochsztaplerskie działania od samego początku skazują dzieło na niepowodzenie. Akcja filmu nabiera tempa i komplikuje się do granic absurdu, a cwaniactwo bohaterów zaczyna obracać się przeciwko nim. “Ściema po polsku” to doskonała parodia robienia filmów, która bawi i jednocześnie uświadamia widzom absurdalność pewnych zachowań w świecie szołbiznesu.

Cały film „Ściema po polsku” online

Premiera filmu “Ściema po polsku” odbyła się już dnia 21 maja 2021 roku. Film ten został wyreżyserowany przez Mariusza Pujszo, który jest jedynym reżyserem produkcji. “Ściema po polsku” to komedia, która została wyprodukowana w Polsce. Scenariusz filmu również został napisany przez Mariusza Pujszo. Czas trwania tego filmu wynosi 91 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 17 listopada 2023 roku, możemy stwierdzić, że premiera filmu “Ściema po polsku” odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Ściema po polsku” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ oraz w serwisie VOD Canal+ Online. Serwis Canal+ Online słynie z bogatej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji, ekskluzywnych seriali oraz transmisji sportowych.

Film “Play Now” jest dostępny na platformie Play Now, która oferuje szeroki wybór filmów, seriali, programów telewizyjnych oraz transmisji sportowych. Serwis Play Now słynie z intuicyjnego interfejsu, wysokiej jakości treści oraz możliwości oglądania materiałów offline.

Filmy dostępne w ramach oferty telewizyjnej można oglądać na platformie Polsat, która oferuje również usługę VOD pod nazwą Polsat Box Go. Serwis Polsat Box Go słynie z dużej ilości kanałów telewizyjnych, w tym kanałów filmowych, oraz możliwości oglądania materiałów na różnych urządzeniach.

Film “Rakuten” można oglądać na platformie Rakuten TV, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Serwis Rakuten TV słynie z wysokiej jakości treści oraz możliwości wynajmu lub zakupu filmów bez abonamentu.

Film “Chili” można oglądać na platformie Chili, która oferuje bogatą bibliotekę filmową z różnych gatunków. Serwis Chili słynie z możliwości oglądania filmów zarówno wypożyczonych, jak i zakupionych, oraz z funkcji rekomendacji dostosowanych do preferencji użytkownika.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!