Samiec Alfa

2.6/10

Fabuła

“Samiec Alfa: Droga do prawdziwej męskości” to pełna humoru i emocji komedia, która zabiera nas w niezwykłą podróż pięciu mężczyzn na kursie samorozwoju. Spotykają się oni pod okiem charyzmatycznego coacha, który obiecuje naprawić ich związki partnerskie. Jednak kontrowersyjne metody tego samozwańczego specjalisty szybko stawiają ich życie na głowie, prowadząc do serii zabawnych i czasem przerażających konsekwencji. Czy ci mężczyźni odnajdą w sobie prawdziwą męskość i nauczą się budować zdrowe relacje? “Samiec Alfa” to film, który porusza temat współczesnej męskości w sposób zabawny i inspirujący, pozwalając nam spojrzeć na nasze własne życie z nowej perspektywy.

Cały film „Samiec Alfa” online

Premiera filmu “Samiec Alfa” odbyła się już 1 kwietnia 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Katarzynę Priwieziencew oraz Igora Priwieziencewa. Jest to czarna komedia o czasie trwania 100 minut. Scenariusz filmu został napisany przez tę samą parę reżyserów. “Samiec Alfa” jest polską produkcją filmową.

Gdzie oglądać „Samiec Alfa” online?

Film można oglądać na serwisach VOD takich jak Canal +, Canal + Premiery oraz Player+.

Canal + to popularny serwis VOD, który słynie z szerokiej oferty filmowej, w tym zarówno produkcji kinowych, jak i seriali. Posiada również bogaty katalog filmów dokumentalnych oraz programów sportowych.

Canal + Premiery to kolejny serwis VOD, który specjalizuje się w premierowych filmach. Można tam znaleźć najnowsze produkcje kinowe, które są dostępne do oglądania wraz z ich premierą.

Player+ to platforma VOD oferowana przez telewizję Polsat. Oprócz filmów, Player+ zapewnia dostęp do różnorodnych programów telewizyjnych, seriali oraz transmisji sportowych. Serwis ten jest znany z dużej ilości polskich produkcji filmowych i serialowych.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!