Rudzik Rudzia

6.6/10

Fabuła

“Rudzik Rudzia: Opowieść o niezwykłej mysiej przygodzie”

Rudzia, młoda myszka, zostaje przypadkowo wykluczona przez swoje rodzeństwo i trafia na wysypisko śmieci. Tam spotyka mysią rodzinę, która przygarnia ją i wychowuje jak własne dziecko. W miarę upływu czasu Rudzia zauważa, że różni się od innych myszy. Pragnąc udowodnić swojej nowej rodzinie, że potrafi być wyjątkowa, podejmuje się niebezpiecznej misji.

Wyruszając w pełną przygód podróż, Rudzia odkrywa swoje ukryte talenty i zdolności. Spotyka różnorodne postacie, które pomagają jej w odkrywaniu własnej tożsamości. Jednak w trakcie misji Rudzia odkrywa tajemnicę swojego pochodzenia, która całkowicie zmienia jej życie.

“Rudzik Rudzia” to poruszająca historia o poszukiwaniu tożsamości i akceptacji. Film ukazuje, jak ważne jest odnalezienie swojego miejsca w świecie i pokazanie innym, że każdy ma coś wyjątkowego do zaoferowania. Przepełniony emocjami i niezapomnianymi przygodami, ten film z pewnością poruszy serca widzów i dostarczy im niezapomnianych chwil rozrywki.

Cały film „Rudzik Rudzia” online

Premiera filmu “Rudzik Rudzia”, którego reżyserami są Daniel Ojari i Michael Please, odbyła się już 9 października 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Robin Robin”. Film należy do gatunku animacji krótkometrażowej i został wyprodukowany w Wielkiej Brytanii. Scenariusz został napisany przez samych reżyserów, czyli Daniela Ojari i Michaela Please’a. Czas trwania filmu wynosi 30 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, która jest 15 października 2023 roku, premiera filmu “Rudzik Rudzia” odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Rudzik Rudzia” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które zdobyły wiele nagród. Serwis ten oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, wysoką jakość transmisji i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!