Ruby na ratunek

6.9/10

Fabuła

W filmie “Ruby na ratunek” śledzimy prawdziwą historię policjanta stanowego Dana (Grant Gustin), który nieustannie marzy o karierze w jednostce poszukiwawczo-ratunkowej K-9. Jednak jego marzenia pozostają bezskuteczne, a on sam czuje się zawiedziony i niezrealizowany.

W tym samym czasie psiak ze schroniska o imieniu Ruby również boryka się z problemami. Pomimo swojego uroku i wspaniałego charakteru, nie może znaleźć nowego domu i czuje się odrzucony przez świat.

Los jednak postanawia połączyć drogi Dana i Ruby, tworząc niesamowitą więź między nimi. Wkrótce oboje odkrywają, że są dla siebie stworzeni i razem są w stanie pokonać najtrudniejsze wyzwania, jakie napotykają w swoim życiu.

“Ruby na ratunek” to poruszająca historia o sile przyjaźni, poświęceniu i determinacji. Film ukazuje, jak nawet najmniejsze stworzenia mogą mieć ogromny wpływ na nasze życie i jak ważne jest dawanie drugiej szansy zarówno sobie, jak i innym. Przeplatając momenty wzruszenia, humoru i napięcia, ten film z pewnością poruszy serca widzów i zostawi trwały ślad w ich pamięci.

Cały film „Ruby na ratunek” online

Premiera filmu “Ruby na ratunek”, wyreżyserowanego przez Katt Shea, odbyła się już w przeszłości, dokładnie 17 marca 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Rescued by Ruby”, a jego gatunek to biograficzny i familijny. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz został napisany przez Karen Janszen. Czas trwania filmu wynosi 93 minuty. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 7 października 2023 roku, można stwierdzić, że premiera filmu “Ruby na ratunek” miała miejsce już ponad rok temu.

Gdzie oglądać „Ruby na ratunek” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!