Rosaline

6.5/10

Fabuła

“Rosaline: Miłość i zemsta” to pełna humoru i świeża adaptacja klasycznej tragedii Szekspira “Romeo i Julia”. Film przedstawia historię Rosaline, kuzynki Julii, która okazuje się być również byłym obiektem westchnień Romea. Gdy Romeo zakochuje się w Julii i pragnie zdobyć jej serce, Rosaline zostaje zraniona i postanawia pokrzyżować plany słynnego romansu, aby odzyskać swojego mężczyznę. Przeplatając romantyzm z komedią, film ukazuje walkę o miłość i zemstę, pełną niezapomnianych momentów i zwrotów akcji. Czy Rosaline odzyska swoją miłość? Czy Romeo i Julia będą mogli być razem? “Rosaline: Miłość i zemsta” to opowieść o trudnych wyborach, namiętnościach i nieprzewidywalności losu, która poruszy serca widzów i dostarczy im niezapomnianych emocji.

Cały film „Rosaline” online

Premiera filmu “Rosaline” odbyła się już 14 października 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Karen Maine, a jego gatunek to komedia romantyczna. Został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisali Scott Neustadter i Michael H. Weber. Czas trwania filmu wynosi 97 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 12 listopada 2023 roku, możemy stwierdzić, że premiera filmu “Rosaline” odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Rosaline” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD (Video on Demand) o nazwie Disney+. Ten serwis słynie z posiadania szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji Disneya, Pixar, Marvela, Star Wars oraz National Geographic.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!