Ron Usterka

7.5/10

Fabuła

“Ron Usterka” to pełna humoru i emocji historia Barneya, nieśmiałego ucznia gimnazjum, który nawiązuje nietypową przyjaźń z Ronom – chodzącym i mówiącym robotem. Ron ma być dla chłopca “Najlepszym przyjacielem z pudełka”, ale jego niezwykłe awarie wprowadzają duże zamieszanie w erze mediów społecznościowych. Wraz z serią zabawnych i nieprzewidywalnych przygód, Barney i Ron wyruszają w pełną akcji podróż, która pozwoli im odkryć prawdziwą wartość przyjaźni. Czy ta niezwykła para zdoła pokonać wszystkie przeszkody i stworzyć trwałą więź? Przekonaj się sam, oglądając film “Ron Usterka”!

Cały film „Ron Usterka” online

Premiera filmu “Ron Usterka” odbyła się już 14 października 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Jean-Philippe’a Vine’a i Sarah Smith. Oryginalny tytuł produkcji to “Ron’s Gone Wrong”. Jest to animowana komedia przygodowa, która powstała w USA. Scenariusz filmu został napisany przez Petera Baynhama i Sarah Smith. Czas trwania filmu wynosi 107 minut.

Gdzie oglądać „Ron Usterka” online?

Film można oglądać na serwisach VOD takich jak Canal +, Canal + Premiery, Player+ oraz Rakuten.

Canal + to popularny serwis VOD, który słynie z bogatej oferty filmowej, w tym ekskluzywnych produkcji i najnowszych premier.

Canal + Premiery to dodatkowy kanał w ramach serwisu Canal +, który specjalizuje się w prezentowaniu najświeższych filmów i produkcji kinowych.

Player+ to kolejny popularny serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych.

Rakuten to platforma VOD, która również zapewnia dostęp do różnorodnej biblioteki filmowej, w tym zarówno nowości, jak i klasyki.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!