Rodzina Addamsów 2

5.8/10

Fabuła

W filmie “Rodzina Addamsów 2” konflikt pokoleń w rodzinie Addamsów nabiera nowego wymiaru. Wednesday i Pugsley, którzy dorastają w nietypowym środowisku, nie mogą uciec przed etapem buntu. Nawet Morticia, matka rodziny, martwi się, że jej potomkowie nie uczestniczą w rodzinnych kolacjach. W obliczu tego problemu Gomez, ojciec Addamsów, wpada na genialny pomysł – wspólne wakacje i podróż kamperem przez całą Amerykę! Jednak ta wyprawa nie będzie zwykłą wycieczką krajoznawczą. Addamsowie czekają na nich niesamowicie szalone przygody, które nawet Kuzynowi Coś postawią włosy na głowie. Czy ta podróż pozwoli im odkryć nowe sposoby na podtrzymanie więzi rodzinnych i wzniecić ogień w rodzinnym ognisku? Przekonaj się sam!

Cały film „Rodzina Addamsów 2” online

Premiera filmu “Rodzina Addamsów 2” odbyła się już 1 października 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Grega Tiernana i Conrada Vernona. Oryginalny tytuł produkcji to “The Addams Family 2”. Jest to animowany film familijny o czasie trwania 93 minut. Scenariusz został napisany przez Dana Hernandeza i Benjiego Samita. Produkcja pochodzi zarówno z USA, jak i Kanady.

Dzisiejsza data to 23 września 2023 roku, co oznacza, że premiera filmu “Rodzina Addamsów 2” miała miejsce już ponad dwa lata temu. Film cieszył się dużą popularnością wśród widzów, którzy mogli delektować się animowanymi przygodami tej kultowej rodziny. Reżyserzy Greg Tiernan i Conrad Vernon stworzyli pełen humoru i czarnego charakteru świat, który zachwycił zarówno dzieci, jak i dorosłych. “Rodzina Addamsów 2” to doskonały wybór dla wszystkich miłośników animacji i filmów familijnych.

Gdzie oglądać „Rodzina Addamsów 2” online?

HBO Max – Film można oglądać na platformie streamingowej HBO Max, która słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji HBO.

Canal + Premiery – Film można oglądać na platformie Canal + Premiery, która oferuje najnowsze premiery filmowe oraz dostęp do kanałów telewizyjnych Canal +.

Play Now – Film można oglądać na platformie Play Now, która umożliwia dostęp do szerokiej gamy filmów i seriali, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

iTunes – Film można oglądać na platformie iTunes, która jest znana głównie jako sklep internetowy z muzyką, ale oferuje również możliwość zakupu i wypożyczenia filmów.

Rakuten – Film można oglądać na platformie Rakuten, która jest popularnym serwisem VOD oferującym szeroki wybór filmów i seriali do wypożyczenia lub zakupu.

Chili – Film można oglądać na platformie Chili, która jest znana z bogatej oferty filmowej, w tym najnowszych premier kinowych oraz klasycznych produkcji.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!