Roberto Baggio: Boski Kucyk

5.8/10

Fabuła

“Roberto Baggio: Boski Kucyk” to poruszający film biograficzny opowiadający historię włoskiego piłkarza, który stał się inspiracją dla całych pokoleń miłośników piłki nożnej. To opowieść o niezwykłym piłkarzu, zdolnym do zachwycania fanów na całym świecie.

Film przenosi nas w świat futbolowych emocji, ukazując nie tylko sportowe osiągnięcia Baggio, ale również jego wewnętrzne walki i wyzwania. Widzowie będą mieli okazję poznać historię człowieka, który nie tylko rewolucjonizował grę, ale także stawał się symbolem determinacji i pasji.

“Roberto Baggio: Boski Kucyk” to nie tylko historia sukcesu, ale także opowieść o trudnościach, z jakimi Baggio musiał się zmierzyć na swojej drodze do sławy. Film ukazuje jego upór i siłę charakteru, które pozwoliły mu przetrwać trudne chwile i odnieść wielkie zwycięstwa.

Dzięki doskonałej reżyserii i wspaniałej grze aktorskiej, “Roberto Baggio: Boski Kucyk” przenosi widza w sam środek futbolowych aren, gdzie emocje sięgają zenitu. To film dla wszystkich miłośników piłki nożnej, którzy pragną poznać historię jednego z najwybitniejszych piłkarzy wszech czasów i odkryć, jak jego talent i pasja zmieniły świat futbolu.

Cały film „Roberto Baggio: Boski Kucyk” online

Premiera filmu “Roberto Baggio: Boski Kucyk” odbyła się już 26 maja 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Letizię Lamartire, a jego oryginalny tytuł to “Il Divin Codino”. Jest to biograficzny, dramatyczny i sportowy film, który został wyprodukowany we Włoszech. Scenariusz filmu został napisany przez Ludovicę Rampoldi i Stefano Sardo. Czas trwania filmu wynosi 92 minuty.

Gdzie oglądać „Roberto Baggio: Boski Kucyk” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które zdobyły wiele nagród. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, wysoką jakość transmisji i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!