Riverdance: Rzeczna opowieść

5.5/10

Fabuła

“Riverdance: Rzeczna opowieść” to magiczna podróż dwójki bohaterów – irlandzkiego Keegana i hiszpańskiej Moyi – do mitycznego świata jelenia z magicznym porożem. Tam zostają nauczeni sztuki tańca, która nie tylko odkrywa przed nimi nowe możliwości, ale również przywraca radość życia. Ta animowana wersja spektaklu wokalno-tanecznego, który zdumiał cały świat, przenosi nas w niezwykłą atmosferę, a nowe piosenki laureata Grammy, Billa Whelana, dodają mu jeszcze większego uroku. “Riverdance: Rzeczna opowieść” to film, który porwie widza do tańca i wprowadzi go w świat magii i emocji.

Cały film „Riverdance: Rzeczna opowieść” online

Premiera filmu “Riverdance: Rzeczna opowieść” miała miejsce 28 maja 2021 roku. Film został wyreżyserowany przez Eamonna Butlera i Dave’a Rosenbauma. Oryginalny tytuł produkcji brzmiał “Riverdance: The Animated Adventure”. Był to film animowany z gatunku familijnego, który powstał we współpracy Irlandii, Kanady i Stanów Zjednoczonych. Scenariusz został napisany przez Dave’a Rosenbauma i Tylera Werrina. Całkowity czas trwania filmu wynosi 86 minut. Mimo że dzisiejsza data to 29 listopada 2023 roku, premiera filmu już się odbyła w przeszłości, dając widzom możliwość zanurzenia się w magiczną historię “Riverdance: Rzeczna opowieść”.

Gdzie oglądać „Riverdance: Rzeczna opowieść” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które są tworzone specjalnie dla tej platformy.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!