Recepta na przekręt

6.4/10

Fabuła

W filmie “Recepta na przekręt” śledzimy historię Lizi Drake, samotnej matki, która po utracie pracy znajduje się na skraju załamania. Jej życie zmienia się jednak po przypadkowym spotkaniu z Pete’em Brennerem, przedstawicielem handlowym firmy farmaceutycznej. Wkracza ona na ścieżkę ekonomicznie korzystną, ale etycznie wątpliwą, angażując się w nielegalną działalność.

Jednak wraz z rosnącymi problemami z niezrównoważonym szefem i pogarszającym się stanem zdrowia córki, Liza zaczyna zdawać sobie sprawę z szkód, jakie jej firma wyrządza. To prowadzi ją do poważnego przemyślenia swoich życiowych wyborów.

“Recepta na przekręt” to film, który rzuca ostre światło na to, jak desperacja i chciwość mogą wpływać na nasze decyzje. Przeplatając elementy dramatu i odkrywczej narracji, produkcja ta skłania do refleksji nad moralnością i konsekwencjami naszych działań.

Cały film „Recepta na przekręt” online

Premiera filmu “Recepta na przekręt”, wyreżyserowanego przez Davida Yatesa, odbyła się już 12 września 2023 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Pain Hustlers”, a należy on do gatunku dramatu. Produkcja filmu miała miejsce w USA. Czas trwania tego emocjonującego obrazu wynosi 122 minuty.

Dzisiejsza data to 4 listopada 2023 roku, więc premiera filmu “Recepta na przekręt” odbyła się już jakiś czas temu. Film ten zapewne zdobył wiele uwagi i zainteresowania ze strony widzów, biorąc pod uwagę jego reżysera oraz fascynujący gatunek, jakim jest dramat. Wyprodukowany w USA, ten film zapewne przyciągnął zarówno krajową, jak i międzynarodową publiczność.

Z pewnością warto było obejrzeć ten film, który trwał 122 minuty. Możemy tylko przypuszczać, jakie emocje i historie zostały przedstawione na ekranie. Jedno jest pewne – premiera “Recepty na przekręt” była wydarzeniem, które nie można było przegapić.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!