Purpurowe serca

7/10

Fabuła

W filmie “Purpurowe serca” śledzimy historię Cassie (Sofia Carson), młodej i ambitnej piosenkarki, oraz Luke’a (Nicholas Galitzine), byłego komandosa z burzliwą przeszłością. Oboje, z różnych powodów, decydują się na małżeństwo z rozsądku, w nadziei na osiągnięcie swoich indywidualnych celów. Jednak tragiczne wydarzenia, które ich spotykają, sprawiają, że ich relacja zaczyna ewoluować w coś znacznie głębszego.

W miarę jak Cassie i Luke spędzają więcej czasu razem, odkrywają w sobie nieznane dotąd emocje i uczucia. Ich wzajemna troska i wsparcie stają się fundamentem ich związku, a miłość zaczyna kwitnąć w najmniej oczekiwanym momencie.

“Purpurowe serca” to pełne napięcia i wzruszeń romantyczne drama, które porusza tematy miłości, poświęcenia i odwagi. Film ukazuje, jak nawet najbardziej nieprzewidywalne okoliczności mogą prowadzić do prawdziwej miłości i odnalezienia sensu w życiu. Czy Cassie i Luke będą w stanie przetrwać próby losu i odkryć prawdziwe szczęście? Przekonaj się sam, oglądając ten poruszający film.

Cały film „Purpurowe serca” online

Premiera filmu “Purpurowe serca”, w reżyserii Elizabeth Allen Rosenbaum, odbyła się już 29 lipca 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Purple Hearts”, a jest on melodramatem. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisali Liz W. Garcia i Kyle Jarrow. Czas trwania filmu wynosi 122 minuty.

Gdzie oglądać „Purpurowe serca” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które zdobyły wiele nagród. Serwis ten oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, wysoką jakość transmisji i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!