Przywilej

4.6/10

Fabuła

W filmie “Przywilej” towarzyszymy osiemnastoletniemu Finnowi, który po latach od tragicznej śmierci siostry zmaga się z nocnymi koszmarami i przerażającymi wizjami. Jego rodzina bagatelizuje te problemy, przypisując je traumie z dzieciństwa. Jednak gdy wydarzenia stają się coraz bardziej przerażające, Finn nie może już udawać, że wszystko dzieje się tylko w jego umyśle. Wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Leną postanawia odkryć mroczny sekret z przeszłości, który skrywa jego na pozór zwyczajna rodzina. “Przywilej” to film pełen tajemnic, napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji, który porusza temat traumy i jej wpływu na życie jednostki. Czy Finn i Lena będą w stanie odkryć prawdę i uwolnić się od koszmarów? Przekonaj się sam!

Cały film „Przywilej” online

Premiera filmu “Przywilej” odbyła się 9 lutego 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Felixa Fuchssteinera i Katharinę Schöde. Oryginalny tytuł produkcji to “Das Privileg – Die Auserwählten”. Jest to horror o czasie trwania 107 minut. Scenariusz filmu został napisany przez Felixa Fuchssteinera i Sebastiana Niemanna. Produkcja pochodzi z Niemiec.

Dzisiejsza data to 23 września 2023 roku, co oznacza, że premiera filmu “Przywilej” miała miejsce już ponad rok temu. Film z pewnością zdobył uznanie widzów i krytyków, biorąc pod uwagę jego gatunek i doświadczonych reżyserów. Być może od tamtej pory zdobył wiele nagród i stał się kultowym dziełem wśród fanów horroru.

Gdzie oglądać „Przywilej” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!