Przybłędy

4.8/10

Fabuła

“Przybłędy” to poruszający film, który opowiada historię życia czarnej kobiety, która miała wszystko, czego potrzebowała. Jednakże, jej idealne życie zaczyna się chwiać w posadach, gdy do jej spokojnego miasteczka przyjeżdżają dwaj nieznajomi. Wraz z ich pojawieniem się, kobieta zaczyna odkrywać mroczne tajemnice swojego miasta i zmuszona jest zmierzyć się z trudnymi wyborami. Film porusza ważne tematy takie jak rasizm, przemoc i nierówności społeczne, a także ukazuje siłę ludzkiej determinacji i odwagi w walce o sprawiedliwość. “Przybłędy” to film, który z pewnością poruszy widzów i skłoni do refleksji nad aktualnymi problemami społecznymi.

Cały film „Przybłędy” online

W dniu 22 lutego 2023 roku miała miejsce premiera filmu “Przybłędy”, którego jedynym reżyserem był Nathaniel Martello-White. Oryginalny tytuł filmu to “The Strays”, a jego gatunek to dramat. Film został wyprodukowany w Wielkiej Brytanii, a scenariusz został napisany przez tego samego reżysera. Czas trwania filmu wynosi 100 minut.

Gdzie oglądać „Przybłędy” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, a konkretnie na serwisie Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, słynący z bogatej oferty filmowej i serialowej oraz produkcji własnych filmów i seriali. Dostęp do serwisu można uzyskać za pomocą abonamentu, który umożliwia korzystanie z nieograniczonej ilości treści w ramach miesięcznej opłaty.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!