Przejścia

6.5/10

Fabuła

“Przejścia” to poruszający film, który rzuca małżeństwo gejowskie w kryzys, gdy jeden z partnerów impulsywnie rozpoczyna namiętny romans z młodą kobietą.

W obliczu nieoczekiwanej miłości, bohaterowie muszą zmierzyć się z trudnymi wyborami i konsekwencjami swoich działań. Czy ich związek przetrwa próbę czasu i nowe emocje? Czy będą w stanie znaleźć równowagę między lojalnością wobec siebie a pragnieniami, które wydają się pociągać ich w różne kierunki?

“Przejścia” to nie tylko historia o miłości i zdradzie, ale także o poszukiwaniu własnej tożsamości i akceptacji. Film porusza temat trudnych decyzji, które mogą wpływać na nasze życie i relacje z innymi.

Dzięki głębokim emocjom, autentycznym postaciom i poruszającemu scenariuszowi, “Przejścia” zapewnia niezapomniane doświadczenie kinowe. To historia, która skłania do refleksji nad wartością prawdziwej miłości i siłą kompromisu.

Przygotuj się na pełen napięcia i wzruszeń seans, który otworzy Twoje oczy na różnorodność ludzkich uczuć i wyzwania, przed jakimi staje każdy z nas w poszukiwaniu szczęścia i spełnienia. “Przejścia” to film, który na długo pozostanie w pamięci i poruszy serca widzów.

Cały film „Przejścia” online

Dzisiejsza data to 16.11.2023, a więc już po premierze filmu “Przejścia”. Film ten został wyreżyserowany przez Ira Sachsa, który był jedynym reżyserem produkcji. Premiera odbyła się wcześniej, dokładnie 23 stycznia 2023 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Passages”, a jego gatunek to melodramat. Produkcja powstała we Francji i Niemczech. Scenariusz został napisany przez Ira Sachsa oraz Mauricio Zacharias. Czas trwania filmu wynosi 92 minuty.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!