Przejęcie

5.4/10

Fabuła

W filmie “Przejęcie” śledzimy historię Mel Bandison, etycznej hakerki, która przypadkowo staje się kluczowym elementem w neutralizacji międzynarodowej siatki przestępczej. Jej życie zmienia się nieodwracalnie, gdy zostaje oskarżona o morderstwo, którego nie popełniła. Teraz Mel musi uciekać przed przestępcami i Interopolem przez miasto, gdzie na każdym rogu czai się kamera.

W desperackiej sytuacji Mel znajduje schronienie u Thomasa Deena, mężczyzny, którego spotkała tylko raz na randce w ciemno. Niestety, również on zostaje wciągnięty w pościg i teraz oboje muszą działać razem, aby udowodnić niewinność Mel.

Aby odkryć prawdę i oczyścić swoje imię, Mel postanawia odnaleźć swojego dawnego mentora, Buddy’ego Benschopa. Tylko on może pomóc jej rozwikłać intrygę i zdemaskować prawdziwych sprawców.

“Przejęcie” to pełna akcji i napięcia historia o walce o sprawiedliwość i ocalenie własnego życia. Czy Mel zdoła udowodnić swoją niewinność i powstrzymać przestępczą siatkę? Przekonaj się sam, oglądając ten unikalny film!

Cały film „Przejęcie” online

Premiera filmu “Przejęcie”, wyreżyserowanego przez Annemarie van de Mond, odbyła się już 1 listopada 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “The Takeover”, a został on wyprodukowany w Holandii. Film należy do gatunku sensacyjnego, thrilleru oraz akcji. Scenariusz został napisany przez Hansa Erika Kraana oraz Tijsa van Marle. Czas trwania filmu wynosi 87 minut. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 27 października 2023 roku, premiera filmu “Przejęcie” miała miejsce już ponad rok temu.

Gdzie oglądać „Przejęcie” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które zdobyły wiele nagród. Serwis ten oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, wysoką jakość transmisji i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!