Przechwycenie

4.6/10

Fabuła

W filmie “Przechwycenie” śmiała kapitan JJ Collins (Elsa Pataky), która przez wiele lat zdobywała doświadczenie na polu walki, zostaje przypadkowo przeniesiona z wymarzonej posady w Pentagonie na samotną bazę antyrakietową usytuowaną na środku Pacyfiku. Jej spokój zostaje jednak brutalnie zakłócony, gdy nad bazą pojawia się widmo równoczesnego i precyzyjnego ataku. Collins musi stawić czoła charyzmatycznemu, lecz nieuczciwemu Alexanderowi Kesselowi (Luke Bracey), byłemu oficerowi wywiadu USA, który ma w planach realizację nieprawdopodobnego spisku. Czas ucieka, dlatego kapitan musi wykorzystać swoje taktyczne szkolenie i wojskowe doświadczenie, aby rozstrzygnąć, komu może zaufać, i powstrzymać Kessela oraz jego tajemniczych najemników przed wprowadzeniem w życie szalonych i przerażających zamiarów. W filmie “Przechwycenie” widzowie będą trzymani w napięciu do samego końca, podziwiając determinację i odwagę kapitana Collins w walce o przetrwanie oraz ocalenie przed niebezpieczeństwem, które może zniszczyć cały świat.

Cały film „Przechwycenie” online

Premiera filmu “Przechwycenie”, wyreżyserowanego przez Matthew Reillya, odbyła się już 3 czerwca 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Interceptor”, a należy on do gatunku akcji. Produkcja filmu miała miejsce w Australii i Stanach Zjednoczonych. Scenariusz został napisany przez Stuarta Beattie’ego i Matthew Reillya. Film trwa 98 minut.

Dzisiejsza data to 26 września 2023 roku, więc premiera filmu “Przechwycenie” odbyła się już w przeszłości. Widzowie mieli okazję zobaczyć ten film pełen akcji i emocji, który został wyprodukowany w Australii i Stanach Zjednoczonych. Reżyserem tego dzieła jest Matthew Reilly, który zapewnił, że widzowie nie będą się nudzić przez 98 minut trwania filmu. Scenariusz napisany przez Stuarta Beattie’ego i samego reżysera gwarantuje interesującą fabułę i wartką akcję. Mamy nadzieję, że film “Przechwycenie” spotkał się z pozytywnym odbiorem publiczności i zdobył uznanie krytyków.

Gdzie oglądać „Przechwycenie” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!