Pracownik miesiąca

5.7/10

Fabuła

Wciągający film “Pracownik miesiąca” przenosi nas w świat spokojnego urzędnika Vincenta, który staje w obliczu trudnej decyzji – zrezygnować z pracy ze względu na redukcję etatów czy walczyć o swoje miejsce. Gdy nadgorliwy inspektor postanawia go przenieść w najbardziej nieprzyjazne miejsce na ziemi, Vincent nie spodziewa się, że będzie to dopiero początek jego przygody.

Wysłany na Grenlandię, Vincent zostaje powierzony misji ochrony naukowców przed atakami niedźwiedzi polarnych. Wraz z nadejściem ekstremalnych warunków atmosferycznych i niebezpiecznych zwierząt, bohater musi zmierzyć się nie tylko z fizycznymi wyzwaniami, ale także z własnymi lękami i ograniczeniami.

“Pracownik miesiąca” to pełna napięcia historia o odwadze, determinacji i walce o swoje marzenia. Czy Vincent zdoła przetrwać w surowym środowisku Grenlandii i udowodnić, że jest wart swojego miejsca w pracy? Przekonaj się sam, jakie tajemnice skrywa ten film i jakie wyzwania czekają na głównego bohatera. Przygotuj się na emocjonującą podróż przez lodowate krajobrazy i niezapomniane chwile pełne akcji i niespodzianek. “Pracownik miesiąca” to film, który porwie Cię od pierwszej do ostatniej minuty i zostawi po sobie trwałe wrażenie.

Cały film „Pracownik miesiąca” online

Premiera filmu “Pracownik miesiąca” odbyła się już 29 czerwca 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Jérôme Commandeura, który jest jedynym reżyserem produkcji. Oryginalny tytuł filmu to “Irréductible”, a należy on do gatunku komedii. Film został wyprodukowany we Francji. Scenariusz został napisany przez Jérôme Commandeura oraz Xaviera Maingona. Czas trwania filmu wynosi 83 minuty. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 25 listopada 2023 roku, premiera filmu “Pracownik miesiąca” miała miejsce w przeszłości, ponieważ odbyła się już ponad rok temu.

Gdzie oglądać „Pracownik miesiąca” online?

Film można oglądać w następujących miejscach:

1. Canal + – Film można oglądać na platformie Canal +, która jest jednym z najpopularniejszych serwisów VOD w Polsce. Canal + słynie z szerokiej oferty filmowej, w tym dostępu do najnowszych produkcji kinowych, filmów fabularnych, dokumentalnych oraz seriali.

2. Canal + Premiery – Ten serwis VOD oferuje dostęp do najnowszych premier filmowych. Można tutaj znaleźć wiele ekskluzywnych produkcji, które są dostępne tylko na tej platformie.

3. Player+ – To serwis VOD należący do Grupy TVN. Player+ oferuje bogatą bibliotekę filmową, w tym zarówno polskie, jak i zagraniczne produkcje. Serwis słynie z różnorodności treści oraz dostępności najpopularniejszych seriali.

4. Polsat – Telewizja Polsat posiada własny serwis VOD, na którym można oglądać filmy oraz seriale. Serwis ten oferuje zarówno polskie, jak i zagraniczne produkcje.

5. Chili – Chili to platforma VOD, która umożliwia wynajem lub zakup filmów online. Serwis ten słynie z szerokiej oferty filmowej, w tym zarówno nowości kinowych, jak i klasyków kina.

Wszystkie wymienione serwisy VOD umożliwiają oglądanie filmów online w wygodny sposób, zapewniając dostęp do różnorodnych treści filmowych.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!