Poza wszechświat

6.9/10

Fabuła

Nowy film “Poza wszechświat” to poruszający dramat romantyczny, który opowiada historię utalentowanej pianistki Niny (Giulia Be), która zmaga się z toczniem rumieniowatym – chorobą autoimmunologiczną, atakującą jej nerki, choć mogła również uderzyć w inną część ciała. Jednakże, wbrew oczekiwaniom, dziewczyna nawiązuje silną więź z Gabrielem (Henry Zaga), jednym z lekarzy opiekujących się nią. Młody doktor pomaga Ninie stanąć na nogi i przezwyciężyć obawy związane z występem w São Paulo, w towarzystwie wielkiej orkiestry. Film “Poza wszechświat” porusza tematy miłości, determinacji i siły ludzkiego ducha, ukazując, jak silne więzi mogą powstać nawet w najtrudniejszych chwilach. To historia o walce z chorobą i odnajdywaniu nadziei w najmniej spodziewanych miejscach.

Cały film „Poza wszechświat” online

Premiera filmu “Poza wszechświat”, którego jedynym reżyserem jest Diego Freitas, odbyła się już 27 października 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Depois do Universo”, a jest on melodramatem o czasie trwania 126 minut. Film został wyprodukowany w Brazylii, a scenariusz napisany przez Anę Reber. Jednakże, biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 29 października 2023 roku, premiera filmu jest już przeszłością.

Gdzie oglądać „Poza wszechświat” online?

Film można oglądać na serwisie VOD, takim jak Netflix. Netflix słynie z szerokiej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych, które są dostępne w wysokiej jakości. Serwis ten oferuje również możliwość oglądania treści offline oraz personalizowane rekomendacje dla użytkowników.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!