Powtórka

4.6/10

Fabuła

“Powtórka” to film pełen emocji i napięcia, który opowiada historię Manuely Pipa Pelari – surowej policjantki, która postanawia całkowicie zmienić swoje życie po traumatycznych wydarzeniach. Po latach odcięcia od reszty świata, Pipa odzyskuje wewnętrzny spokój i przysięga sobie, że nigdy więcej nie wejdzie na drogę przemocy. Jednak tragiczna śmierć nastolatki zmusza ją do powrotu do mrocznego świata, z którego próbowała się uwolnić. Czy Pipa będzie w stanie stawić czoła przeciwnościom i znaleźć sprawiedliwość dla ofiar? “Powtórka” to film, który porusza tematykę przemocy, przebaczenia i walki o sprawiedliwość, pozostawiając widza z głębokimi refleksjami nad naturą człowieka i jego zdolnością do zmiany.

Cały film „Powtórka” online

Premiera filmu “Powtórka”, którego jedynym reżyserem jest Alejandro Montiel, odbyła się już 27 lipca 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to ‘Pipa’, a należy on do gatunku kryminalnego. Produkcja filmu miała miejsce w Argentynie. Scenariusz został napisany przez Florencię Etcheves oraz Alejandro Montiela. Czas trwania filmu wynosi 116 minut.

Dzisiejsza data to 03 grudnia 2023 roku, co oznacza, że premiera filmu “Powtórka” odbyła się już w przeszłości. Film ten miał swoją premierę 27 lipca 2022 roku i został wyprodukowany w Argentynie. Jego reżyserem jest Alejandro Montiel, a scenariusz został napisany przez Florencię Etcheves oraz samego Montiela. “Powtórka”, znany również pod oryginalnym tytułem “Pipa”, to kryminalny film o długości 116 minut.

Gdzie oglądać „Powtórka” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!