Porady na zdrady 2

5/10

Fabuła

“Porady na zdrady 2” to pełna humoru i emocji kontynuacja filmu, który rozśmieszał i poruszał serca widzów. Tym razem poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach, a losy bohaterów stają na głowie.

Głównym bohaterem jest Franek, który przejmuje stanowisko specjalisty od problemów w związkach po tym, jak jego brat Maćek wyjeżdża na romantyczne wakacje z ukochaną Kaliną. Jednak ta zmiana nie podoba się jego dziewczynie Asi, która nie może znieść widoku innych kobiet zapatrzonych w jej faceta. W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe.

Wkrótce Franek poznaje Tymka, prowadzącego grupę wsparcia dla zagubionych mężczyzn o nazwie “Mściwój”. Dzięki jego pomocy Franek zostaje wplątany w aferę, która wywoła u Kaliny zazdrość, jakiej jeszcze nie było. Sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy sfrustrowani swoimi partnerkami mężczyźni i rozżalone kobiety staną naprzeciw siebie.

Napięcie rośnie, a finał tej historii zaskoczy wszystkich. Czy Franek i Kalina będą w stanie ocalić swoją miłość? Czy poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami przetrwa te trudne chwile? “Porady na zdrady 2” to film pełen zwrotów akcji, śmiechu i wzruszeń, który dostarczy niezapomnianych emocji każdemu widzowi.

Cały film „Porady na zdrady 2” online

Premiera filmu “Porady na zdrady 2” odbyła się już 4 sierpnia 2023 roku. Film ten został wyreżyserowany przez Sarę Bustamante-Drozdek, która była jedynym reżyserem produkcji. “Porady na zdrady 2” to komedia, która powstała w Polsce. Scenariusz do filmu został napisany przez Katarzynę Terechowicz.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!