Pomiędzy

6.3/10

Fabuła

W filmie “Pomiędzy” aktorka Rebecca Hall debiutuje jako reżyserka, prezentując nam czarno-biały obraz, który na festiwalu Sundance wprawił widzów w osłupienie. Opowieść ta nie tylko porusza kwestie podziałów społecznych, ale również rasy. Inspirując się powieścią Nelli Larsen oraz historią swojego dziadka, który ukrywał swoje afroamerykańskie pochodzenie, film przedstawia dwie zupełnie różne historie Afroamerykanek w latach 20. w Nowym Jorku. Irene, doskonale zdająca sobie sprawę z ograniczeń społeczeństwa, i Clare, która dzięki jaśniejszej skórze uważana jest za białą i cieszy się większą swobodą. Jednak jej pozorna wolność zostaje wystawiona na próbę, gdy wychodzi za mąż za mężczyznę pełnego uprzedzeń. Tylko w towarzystwie Irene może być sobą, choć ta nie zawsze zgadza się z jej wyborami życiowymi. Obie kobiety obserwują się nawzajem z ciekawością i czasem nawet z zazdrością, podtrzymując swoją znajomość. Jednocześnie starają się jednak nie słyszeć o kolejnych aktach przemocy, które towarzyszą im na co dzień. “Pomiędzy” to film pełen emocji, który skłania do refleksji nad społecznymi podziałami i konsekwencjami, jakie niosą za sobą uprzedzenia.

Cały film „Pomiędzy” online

Premiera filmu “Pomiędzy”, wyreżyserowanego przez Rebeccę Hall, odbyła się już 31 stycznia 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Passing”, a jest on dramatem o czasie trwania 98 minut. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz również został napisany przez Rebeccę Hall.

Gdzie oglądać „Pomiędzy” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!