Pokusa

3.5/10

Fabuła

“Pokusa” to film, który zabiera nas w świat show-biznesu i pokazuje, jak łatwo można się w nim zgubić. Główna bohaterka, Inez, marzy o karierze dziennikarki i dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd sportu i ekranu. Jednak szybko okazuje się, że praca ta nie jest taka łatwa, jak się wydawało. Inez musi zmierzyć się z trudnymi wyzwaniami i niebezpieczeństwami, które czyhają na nią na każdym kroku.

W filmie pojawiają się dwaj mężczyźni, którzy odgrywają ważną rolę w życiu Inez. Pierwszy z nich to Filip – szef redakcji, który traktuje ją jak dziewczynę na posyłki. Drugi to Maks – piłkarz u szczytu sławy, który jest jej idolem i którego Inez ma napisać swój pierwszy materiał. Jednak im bliżej poznania Maksowi, tym bardziej zaczyna ona zdawać sobie sprawę, że nie wszystko jest takie, jakie się wydaje.

“Pokusa” to film o tym, jak łatwo można stracić siebie w świecie show-biznesu i jak ważne jest zachowanie swoich wartości i godności. To także opowieść o odwadze i sile, która pozwala nam przeciwstawić się złu i wyjść zwycięsko z trudnych sytuacji.

Cały film „Pokusa” online

W dniu 26 stycznia 2023 roku miała miejsce premiera filmu “Pokusa”, którego jedynym reżyserem jest Maria Sadowska. Film ten został wyprodukowany w Polsce i należy do gatunku erotycznego thrillera. Scenariusz filmu został napisany przez Edytę Folwarską oraz Tomasza P. Chenczke. Czas trwania filmu wynosi 98 minut. Mimo że dzisiaj mamy już 13 czerwca 2023 roku, to możemy powiedzieć, że premiera filmu “Pokusa” odbyła się w przeszłości.

Gdzie oglądać „Pokusa” online?

Prime Video to serwis vod, w którym można oglądać film. Serwis ten słynie z szerokiej oferty filmów i seriali, w tym produkcji oryginalnych, które są dostępne tylko na Amazon Prime Video.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!