Pokolenie Ikea

3.5/10

Fabuła

“Pokolenie Ikea” to pełna humoru i emocji komedia romantyczna, która opowiada historię Piotra Czarnego – uroczego trzydziestokilkuletniego prawnika. Piotr jest typowym łamaczem serc, który ciągle poszukuje adrenaliny, kobiet i niezapomnianych imprez. Jego życiowy cel to zapełnienie spisu kochanek imionami na każdą literę alfabetu.

Jednak wszystko się zmienia, gdy Olga – jedyna kobieta, z którą Piotr jest zupełnie szczery i z którą nie sypia – stawia mu ultimatum. Piotr musi dokonać wyboru między swoim dotychczasowym stylem życia a prawdziwą miłością.

Wraz z rozwojem fabuły filmu, widzowie będą świadkami przemiany bohatera, który odkrywa, że prawdziwe spełnienie nie leży w liczbie zdobytych podbojów, ale w głębokim związku emocjonalnym. “Pokolenie Ikea” porusza ważne tematy dotyczące relacji międzyludzkich, samorealizacji i poszukiwania prawdziwego szczęścia.

Ta unikalna historia pełna jest zwrotów akcji, zabawnych sytuacji i wzruszeń, które sprawią, że widzowie będą śmiać się i zastanawiać nad własnymi wyborami życiowymi. “Pokolenie Ikea” to film, który porusza serca i umysły, przypominając nam o wartościach prawdziwej miłości i autentycznego związku.

Cały film „Pokolenie Ikea” online

Premiera filmu “Pokolenie Ikea” już się odbyła. Film został wyreżyserowany przez Dawida Grala, który jest jedynym reżyserem produkcji. Miała ona miejsce 3 marca 2023 roku. “Pokolenie Ikea” to komedia romantyczna, która została wyprodukowana w Polsce. Scenariusz filmu również został napisany przez Dawida Grala.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!