Pod wiatr

5.2/10

Fabuła

“Pod wiatr” to poruszający film opowiadający historię Ani, ambitnej i utalentowanej studentki medycyny, oraz Michała, instruktora kitesurfingu, który łączy swoją pracę z pasją. Ich drogi krzyżują się na Helu, gdzie dziewczyna odkrywa zupełnie nowy świat pełen adrenaliny, muzyki i zabawy dzięki chłopakowi o niezwykłym uroku.

Między Anią a Michałem rodzi się silne uczucie, jednak ich związek spotyka się z dezaprobatą ze strony rodziny dziewczyny oraz przyjaciół chłopaka. Czy ich miłość jest na tyle silna, że przetrwa przeciwności losu i stanie się czymś więcej niż tylko letnią przygodą?

“Pod wiatr” to film, który porusza tematykę odwagi, poświęcenia i walki o swoje marzenia. Przeplatając piękne krajobrazy nadmorskiej Polski z emocjonalną historią miłości, produkcja ta skłania do refleksji nad tym, jak wiele jesteśmy w stanie zaryzykować dla drugiej osoby i jak ważne jest znalezienie równowagi między pasją a życiem osobistym.

Ten unikalny film zapewnia zarówno wzruszające chwile, jak i niezapomniane sceny akcji na desce kitesurfingowej. “Pod wiatr” to historia o odwadze, miłości i odkrywaniu siebie, która z pewnością poruszy serca widzów i zostawi po sobie trwałe wrażenie.

Cały film „Pod wiatr” online

Premiera filmu “Pod wiatr” odbyła się 10 lutego 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Kristoffera Rusa, a gatunek, w którym się znajduje, to melodramat. Produkcja filmu odbyła się w Polsce, a scenariusz został napisany przez Juliana Kijowskiego. Czas trwania filmu wynosi 108 minut.

Dzisiejsza data to 10 września 2023 roku, więc premiera filmu “Pod wiatr” miała miejsce już ponad rok temu. Film z pewnością zdobył uznanie widzów i krytyków, biorąc pod uwagę jego gatunek i talent reżysera. Melodramatyczna historia przedstawiona w filmie zapewne poruszała widzów i wciągała ich na przestrzeni 108 minut.

Premiera filmu “Pod wiatr” była ważnym wydarzeniem dla polskiej kinematografii. Reżyser Kristoffer Rus z pewnością stworzył niezapomniane dzieło sztuki, które przyciągnęło uwagę zarówno polskiej publiczności, jak i międzynarodowej. Scenariusz napisany przez Juliana Kijowskiego zapewnił filmowi głębię emocjonalną i autentyczność.

Mimo że premiera filmu “Pod wiatr” odbyła się już w przeszłości, nadal można cieszyć się jego treścią i oddziaływaniem na widzów. Film ten zapewne pozostanie ważnym punktem w historii polskiego kina i będzie pamiętany jako jedno z najważniejszych dzieł melodramatycznych.

Gdzie oglądać „Pod wiatr” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece, w tym produkcji oryginalnych, które są ekskluzywne dla tego serwisu.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!