Po śladach mordercy

4.8/10

Fabuła

W filmie “Po śladach mordercy” agenci FBI Karl Helter i Rebecca Lombardi zostają wciągnięci w brutalne śledztwo dotyczące handlu kobietami. Ich drogi krzyżują się na Florydzie z doświadczonym miejscowym stróżem prawa Byronem Crawfordem, który od lat zajmuje się tą sprawą. Nagłe odkrycie tropu seryjnego mordercy sprawia, że dwie różne sprawy zaczynają się ze sobą łączyć. Kiedy Rebecca zostaje porwana, Karl i Byron mają tylko kilka godzin, aby uratować jej życie. Film oparty jest na prawdziwej historii seryjnego mordercy i gwałciciela znanego jako “Truck Stop Killer”. Dodatkowym smaczkiem produkcji jest udział legendy kina akcji Bruce’a Willisa oraz powrót Megan Fox na szklany ekran po dłuższej przerwie. Przygotuj się na niezapomnianą mieszankę napięcia, akcji i emocji, która wciągnie Cię od pierwszych minut.

Cały film „Po śladach mordercy” online

Premiera filmu “Po śladach mordercy”, wyreżyserowanego przez Randalla Emmetta, odbyła się już 23 lipca 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Midnight in the Switchgrass”. Ten kryminalny thriller, o czasie trwania 99 minut, został wyprodukowany w USA. Scenariusz filmu został napisany przez Alana Horsnaila.

Gdzie oglądać „Po śladach mordercy” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+ oraz w serwisie Player+. Canal+ słynie z bogatej oferty filmowej, w tym premierowych produkcji oraz ekskluzywnych seriali.

Film “Play Now” jest dostępny na platformie Play Now, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali, w tym wiele polskich produkcji.

Filmy dostępne na platformie polsat można oglądać na stronie internetowej polsat.pl oraz w aplikacji mobilnej. Polsat słynie z różnorodnej oferty programowej, obejmującej zarówno filmy, seriale, jak i programy rozrywkowe.

Serwis Rakuten oferuje możliwość oglądania filmów online. Jest znany z szerokiej biblioteki filmowej, w której można znaleźć zarówno nowości kinowe, jak i klasyki.

Film “Chili” można obejrzeć na platformie Chili. Serwis ten słynie z dużej ilości dostępnych filmów i seriali, a także z możliwości wynajmu lub zakupu filmów bez abonamentu.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!