Po prostu powiedz TAK

5.3/10

Fabuła

“Po prostu powiedz TAK” to pełna humoru i wzruszeń komedia romantyczna, która opowiada historię Lotte – prawdziwej romantyczki, której plany na wymarzone wesele zostają niespodziewanie pokiereszowane. W tym samym czasie, jej samolubna siostra ogłasza zaręczyny, co tylko pogłębia jej rozczarowanie. Jednakże, gdy życie rzuca jej kolejne wyzwania, Lotte odkrywa, że czasami najpiękniejsze historie miłosne rodzą się w najmniej spodziewanych momentach. Czy Lotte odważy się na miłość i zaryzykuje, aby spełnić swoje marzenia? “Po prostu powiedz TAK” to pełna emocji podróż po miłości, która nauczy nas, że czasem musimy zaryzykować, aby znaleźć prawdziwe szczęście.

Cały film „Po prostu powiedz TAK” online

Premiera filmu “Po prostu powiedz TAK”, którego reżyserami są Appie Boudellah i Aram van de Rest, odbyła się już 2 kwietnia 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Just Say Yes”, a jest to komedia romantyczna o czasie trwania 97 minut. Film został wyprodukowany w Holandii, a scenariusz napisali Appie Boudellah i Mustapha Boudellah. Mimo że dzisiejsza data to 6 października 2023 roku, premiera tego filmu miała miejsce już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Po prostu powiedz TAK” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!