Pinokio

5.8/10

Fabuła

W magicznym filmie “Pinokio” w reżyserii laureata Oscara, Roberta Zemeckisa, przeniesiesz się do fascynującego świata drewnianej kukiełki, która pragnie stać się prawdziwym chłopcem. Tom Hanks wciela się w Gepetta, utalentowanego snycerza, który stworzył Pinokia (Benjamin Evan Ainsworth) i darzy go miłością jak własnego syna. Joseph Gordon-Levitt wciela się w Hipolita Świerszcza, przewodnika i “głos sumienia” Pinokia, który pomaga mu pokonać liczne wyzwania. Nominowana do Oscara Cynthia Erivo wciela się w rolę Błękitnej Wróżki, a Keegan-Michael Key wciela się w postać Pana Lisy. Lorraine Bracco, również nominowana do Oscara, wciela się w nową postać – Sofię, a Luke Evans w Woźnicę. W obsadzie znaleźli się także Kyanne Lamaya jako Fabiana (i jej marionetka Sabina), Giuseppe Battiston jako Stromboli oraz Lewin Lloyd jako Knot. Przygotuj się na niezapomnianą podróż pełną magii i emocji, gdzie marzenia stają się rzeczywistością. “Pinokio” to film, który poruszy Twoje serce i przypomni Ci o sile wiary i determinacji.

Cały film „Pinokio” online

Premiera filmu “Pinokio” odbyła się 8 września 2022 roku. Film został wyreżyserowany przez Roberta Zemeckisa, znanego reżysera. Oryginalny tytuł filmu to “Pinocchio”, a został on wyprodukowany w USA. Gatunki filmu to dramat, komedia i przygodowy. Scenariusz filmu został napisany przez Simona Farnaby’ego i Chrisa Weitza. Czas trwania filmu wynosi 105 minut. Biorąc pod uwagę, że dzisiejsza data to 20 września 2023 roku, premiera filmu “Pinokio” miała już miejsce w przeszłości.

Gdzie oglądać „Pinokio” online?

Film można obejrzeć na platformie VOD, takiej jak Disney+ lub Katoflix. Disney+ jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dla całej rodziny, w tym popularnych produkcji Disneya, Marvela, Star Wars i Pixar. Natomiast Katoflix to polski serwis VOD, który oferuje różnorodne treści filmowe, w tym zarówno polskie kino, jak i zagraniczne produkcje.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!