Piła X

6/10

Fabuła

“Piła X” to film, który przenosi nas w świat połączonych wydarzeń z kultowych części cyklu “PIŁA I” i “PIŁA II”. Głównym bohaterem jest John, cierpiący na nieuleczalną chorobę nowotworową, który desperacko udaje się do Meksyku w poszukiwaniu eksperymentalnego leczenia, będącego jego ostatnią nadzieją na przeżycie. Jednak po przeprowadzeniu zabiegu odkrywa on, że stał się ofiarą bezwzględnych oszustów medycznych, którzy czerpią zyski z ludzkiego cierpienia.

Nieświadomi tego, że zadarli z człowiekiem, który jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie cierpienia, lekarze bez skrupułów zostaną poddani terapii szokowej. John postanawia samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość i konstruuje zestaw najbardziej skomplikowanych, szalonych i okrutnych pułapek, jakie kiedykolwiek widzieliście. Rozpoczyna się najbardziej krwawa zemsta w historii kina, gdzie lekarze stają się ofiarami swojego własnego okrucieństwa.

“Piła X” to film pełen napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Przenosi nas w mroczny świat medycznego oszustwa, gdzie granice między sprawiedliwością a zemstą stają się niejasne. Czy John odnajdzie swoje przeznaczenie i zemści się na tych, którzy skrzywdzili go? Czy cierpienie może być narzędziem sprawiedliwości? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w “Piła X” – filmie, który porusza najgłębsze emocje i stawia trudne moralne dylematy.

Cały film „Piła X” online

Premiera filmu “Piła X”, wyreżyserowanego przez Kevina Greuterta, odbyła się już 28 września 2023 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Saw X”, a należy on do gatunku horroru. Film został wyprodukowany w USA. Scenariusz został napisany przez Josh Stolberga i Pete’a Goldfingera. Czas trwania filmu wynosi 118 minut.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!