Pięść zemsty

4.7/10

Fabuła

W filmie “Pięść zemsty” obserwujemy niezwykłą podróż płatnego zabójcy Kaja, który posiada nadprzyrodzone moce. Wraz ze swoimi przyjaciółmi, Lu Xinem i Tommym, postanawia wyruszyć z Chinatown w San Francisco do Tajlandii, aby odnaleźć mordercę i wymierzyć sprawiedliwość. Jednak ich misja nie będzie łatwa, gdyż na ich drodze staną dawni wrogowie oraz tajemniczy miliarder, który dąży do zdobycia pradawnej mistycznej mocy, mającej kontrolować świat. Czy bohaterowie będą w stanie powstrzymać złowrogie plany i ocalić świat przed zagładą? “Pięść zemsty” to pełna akcji i napięcia historia, która porwie widza do ostatniej sekundy.

Cały film „Pięść zemsty” online

Dzisiejsza data to 19.11.2023, a więc jesteśmy już po premierze filmu “Pięść zemsty”. Film ten został wyreżyserowany przez Roela Reiné, który był jedynym reżyserem produkcji. Premiera odbyła się wcześniej, dokładnie 17 lutego 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Fistful of Vengeance”, a należy on do gatunku akcji. Produkcja pochodzi z USA. Scenariusz został napisany przez Camerona Litvacka oraz Yaluna Tua. Czas trwania filmu wynosi 97 minut.

Gdzie oglądać „Pięść zemsty” online?

Film można oglądać na platformie VOD, takiej jak Netflix. Netflix jest znany z szerokiej gamy filmów i seriali dostępnych w swojej bibliotece. Serwis ten oferuje również oryginalne produkcje, które zdobyły wiele nagród i cieszą się dużą popularnością.

Dostępność na vod4k

Film nie jest jeszcze dostępny na vod4k.pl, jeśli się pojawi niezwłocznie poinformujemy o jego dostępności

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!