Pies

6.6/10

Fabuła

“Ostatnia misja Lulu” to pełna humoru i emocji historia byłego Rangera, Jasona Briggsa, który nie potrafi odnaleźć się poza wojskiem. Gdy dostaje szansę powrotu do służby, musi zawieźć na pogrzeb swojego zmarłego pana owczarka belgijskiego o imieniu Lulu. Wydaje się to być prostym zadaniem, ale charakterek Lulu sprawia, że podróż staje się prawdziwą przygodą. Owczarek nie przepada za ludzkim towarzystwem i nie toleruje Briggsa bardziej niż innych. Jednak wraz z upływem czasu okazuje się, że Lulu ma dobre serce i potrzebuje tylko odpowiedniego podejścia. Czy Briggsowi uda się zdobyć zaufanie Lulu i stworzyć piękną przyjaźń? Przekonaj się sam, jak ta nietypowa para pokona wszystkie przeszkody i odnajdzie wspólny język w filmie “Ostatnia misja Lulu”.

Cały film „Pies” online

Premiera filmu “Pies”, którego reżyserami są Reid Carolin i Channing Tatum, miała miejsce 17 lutego 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Dog”, a jest to komedia o czasie trwania 102 minut. Film został wyprodukowany w USA, a scenariusz napisany przez Reida Carolina. Biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, czyli 28 sierpnia 2023 roku, możemy stwierdzić, że premiera filmu “Pies” odbyła się już w przeszłości.

Gdzie oglądać „Pies” online?

Film “Canal + Premiery” można oglądać na platformie Canal+.

Film “Player+” można oglądać na serwisie Player+, który słynie z bogatej biblioteki filmów i seriali, w tym produkcji polskich i zagranicznych.

Filmy można również oglądać na platformie Amazon Prime Video, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali, w tym oryginalne produkcje Amazon Studios.

Natomiast filmy można także znaleźć na platformie Cineman, która specjalizuje się w udostępnianiu filmów online.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!