Pierwszy dzień mojego życia

6.7/10

Fabuła

“Pierwszy dzień mojego życia” to poruszający film, który przenosi nas w świat ludzkich dramatów i trudnych decyzji. Grupa osób, stojących na krawędzi życia, spotyka tajemniczego mężczyznę, który oferuje im szansę na nowy początek. Toni Servillo wciela się w rolę enigmatycznego nieznajomego, który przekonuje ich do zawarcia paktu – przez tydzień będą mieli możliwość obserwowania swojego życia z perspektywy zewnętrznej.

To niezwykłe doświadczenie pozwoli im zobaczyć, jakie konsekwencje niesie za sobą ich odejście – jakie zostawią puste miejsca, jakie straty poniosą ich bliscy i jakie spełnione marzenia opuściły już ich dłonie. Przez siedem dni będą świadkami reakcji przyjaciół i krewnych, a także odkryją, że niektóre pragnienia, z których zrezygnowali, mogłyby się spełnić.

Czy to, co zobaczą, przekona ich do podjęcia nowej decyzji? Czy pierwszy dzień nowego życia okaże się dla nich prawdziwym przebudzeniem? “Pierwszy dzień mojego życia” to film pełen emocji, refleksji nad sensem istnienia i siłą ludzkiej determinacji. Przenikliwa fabuła i znakomite aktorstwo sprawiają, że ten obraz pozostaje w pamięci na długo, skłaniając do głębszych przemyśleń nad własnym życiem i wyborami, jakie podejmujemy.

Cały film „Pierwszy dzień mojego życia” online

Premiera filmu “Pierwszy dzień mojego życia”, wyreżyserowanego przez Paolo Genovese, odbyła się już 26 stycznia 2023 roku. Oryginalny tytuł filmu to ‘Il primo giorno della mia vita’, a jest on komedią. Film został wyprodukowany we Włoszech. Scenariusz został napisany przez Paolo Genovese i Isabellę Aguilar. Czas trwania filmu wynosi 121 minut. Dzisiejsza data to 12 października 2023 roku, więc premiera filmu odbyła się już jakiś czas temu.

Dostępność na vod4k

Film jest dostępny na vod4k, możesz go znaleźć pod tym adresem: link do filmu

Wymagane logowanie

Nie masz konta? Załóż je w 15 sekund!